Mikro Bloging

Pozdrav svima dal zna neko koja je dosta kvalitetna skripta a da je free tipa nesto ko twiter za mikro bloging :smiley:

[url=http://pagecookery.com/]PageCookery Studio - Web 2.0 微博客解决方ćˇ

Mislim da je ovaj Sharetronix nekako najbolji

Sheretronix.
To ti je ovaj moj Cmok u potpisu.
Stabilan, jednostavan ali močan, dobar community, preveden na HR…

Koristeći društvenu mrežu Cmok, članovi mogu komunicirati putem brzih objava unutar ograničenja od 200 znakova ili manje. [B]Ovaj besplatni brzi razgovor omogučava Vam slati i dijeliti poruke, slike i video sadžaje![/B] Na drušvenoj mreži Cmok je jednostavno pronaći i povezati se s drugim ljudima radi privatnih poruka kao i njihovih objava. Sve to i puno više u jednostavnome sučelju. 

Ovo boldirano mi nekak čudno zvuči… Bolje mi paše ovako:

Ovaj besplatni razgovor omogućava Vam slanje i dijeljenje poruka, slika i video sadržaja.

Fali ti slovo T u riječi u rečenenici Na društvenoj mreži…

Opet bi tu rečenicu napisao ovako:

Na društvenoj mreži Cmok jednostavno možete pronaći i povezati se sa drugim ljudima radi slanja privatnih poruka kao i njihovih objava.

Rečenicu o jednostavnom sučelju bi izbacio.

Eto to je što se teksta ti :slight_smile:

Nego vidim da kod Downloada piše:

I accept the Sharetronix Personal license terms.
I agree to use Sharetronix Personal for personal use only. 

Što to znači da ne možeš koristiti recimo da napraviš community sajt i staviš reklame ili eventualno neku naplatu korištenja?

“Personal for personal use” može značiti svašta, zavisno od konteksta.
Opčetnito, ako site generira bilo kakvu zaradu onda je (valjda) “commercial use”.

Ne da mi se ispravljati gramatičke geške, taj site ionako visi na netu bezveze.

Vi koji korisiste Sharetronix dal mozda znate kako da se promjeni keywords evo je nemogu naci nikakav nacin

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact