Mikrozadaci na internetu...Zarada 100$mjesecno

http://zarada-na-netu.co.nr/

I ja pokusavam da zaradim nesto sa ovim, ako jos neko to radi neka mi pise da razmenimo iskustva.

moje pitanje glasi ako naravno nije tajna. koliko si love isplatio. baš isplatio. znači ne zaradio. i u kojem roku.
jer kod takvih oblika zarade treba i ulagati.

hvala

iz znatiželje sam se registrirao i pojavio mi se prvi task znači trebalo je posjetiti 10 linkova i potražiti točni datum ako ga nema označititi no ako ga ima označiti yes i upisati ga kao mjesec/dan/godina a mjesec i dan s 2 znamenke.
Možda sam negdje fulao da nisam stavio 2 znamenke ali kod no nisam ima šta fulat jer nije bilo datuma… na kraju piše 0 točnih od 10. Nema šanse…

p
Nesto malo preko 700 $ leglo na paypal i isplaceno u banci, i preko 300 ne isplacenih sto stoji na racunu.

A kod mikroposlova nema ulaganja nikakvih, otvoris account i radis zadatke.
Ako cete iznajmljivati referale to je nesto sasvim druga prica i ne znam da li je to ispravno ili ne jer sam vidio da svasta ljudi pisu po forumima.

I kada ti to pise da imas 0 tacnih od 10 pise ti onda objasnjenje za svaki link sta nije uredu da li si to gledao ?

znači u nekih 5 mjeseci. nije loše za klikanje. to bi mami dao pa nek klika. a nije potrebno nekakvo veliko tehničko znanje.

Gdje vi to klikate i imate od toga zarade? To ima na internetu? Ništa ne radite i zaradujete? Vi se šalite?

nisam našao tu opciju, kako da dođem do toga da vidim objašnjenje?
Nigdje nisam našao tu opciju…
A vidim jedan član s forum.hr imao problem danas s ovim taskom,točno odgovorio a pisalo mu da je fulao 9 od 10…
a i tu također http://www.neobux.com/forum/?/48/504231/Help-us-gather-dates-from-articles/&vl=F8C01AD6CC411776F3DFF5259C066CE2

Radis zadatke i zaradjujes, da bas nista ne radis ne bih to rekAo… NIko ne govori o basnoslovnoj zaradi bez imalo truda.

Kada kliknes na Submit task onda ti otvori stranica sa informacijama koliko si pogodio i onda kako listas stranicu pise ti sta nije tacno i sta je tacan odgovor. Zna se desiti i kod njih gresaka ali isprave i onda ti vrate accuracy (preciznost)

Regan sam 3-4 dana i nije mi se pojavio jos nijedan zadatak da mogu raditi, vidim one za lvl1,2 i 3 ali available jobs uvijek stoji 0 ?

Help Us Validate Article Authors

Evo danas se pojavi zadatak za ove bez levela

Evo da se pohvalim da sam i ja, u 2015. godini, poceo sa kliktanjem :slight_smile:
Neobux mi je jednostavniji za upotrebu, a i veca je zarada, za par dana imam pola dolara, dok kod Clixsense imam 25 centi. Pojavio mi se zadatak koji je @janjicar pomenuo, uradio sam 40 komada i sada je opet pauza. Ako jos neko zeli da preporuci neki PTC sajt, tu sam.

Ma jel moguće da se na forumu ovog tipa ljudi zadovoljavaju sa POLA DOLARA U PAR DANA??!! :smiley:
Ma da to s vremenom naraste i na $50 u par dana to je smiješno, zapravo žalosno.

Ovo je vidim jedna od aktivnijih tema u zadnje vrijeme. Djeco draga (nadam se da ste djeca), radije svaki dan odvojite 10 minuta za učenje web dizajna, programiranja, učenja engleskog ili bar gledanje televizije ako ništa drugo. Imati ćete veće koristi nego od “kliktanja” za urnebesno smiješnu “zaradu”.

Slazem se mitok, i smesno je i zalosno, a i najzalosnije je sto nismo deca, nego ljudi sa fakultetima koji ne mogu da nadju posao. Ne volim patetiku, ali ovo mi je jedini izvor prihoda, racune moram da platim, a za ucenje web dizajna nije dovoljno nekoliko dana, vec minimum nekoliko meseci.

Ja nisam nikad to radio, ali koliko sam imao prilike čitati i koliko shvaćam, to nije niti posao niti zarada. To je glupost! Bez uvrede onima koji to rade.

Slažem se, web dizajn ili programiranje se ne može naučiti u par dana. Ja zapravo ne znam niti web dizajn osim osnova, a programiranje još manje, ali da mi je potreba krenuo bih s učenjem. To bi bilo puno pametnije nego klikati po nekakvim oglasima za par centi dnevno.

Radije nauči složiti neki one page website i na njega postavi AdSense. Napiši tekst od parsto riječi, otvori Facebook profil i čekaj posjetioce. Za to nije potrebno nikakvo napredno znanje, a ako ne znaš kako to napraviti to možeš sigurno naučiti kroz sat dva uz samo malo guglanja. Od toga ćeš zaraditi sitniš, vjerojatno isto u centima, ali vrlo vjerojatno više nego tim klikanjem, a ne moraš raditi baš ništa nakon postavljanja weba.
To ti može biti neki grubi temelj znanja. Možda s vremenom dobiješ volju naučiti kako napraviti neku konkretniju stranicu preko koje ćeš zarađivati malo konkretniji iznos od AdSensa.

To je samo jedan prijedlog, a postoji i tisuću drugih načina za zaradu. Mislim da je svaki bolji od tog klikanja za cente :wink:

Hvala na savetu, radim uporedo i sa Adsense i sa Clickbank i Amazon sajtovima, ovo mi je samo usput kao dzeparac, par desetina dolara mesecno mi dobro dodje, bar za troskove hostinga i domena. A kod Neobux i Clixsense se najvise zaradjuje na mini poslovima, nesto slicno kao Microworkers, a tu moze da se uzme i par dolara na dan.

Ponovo vas upućujem na http://zarada-na-netu.co.nr/

a što ne pišeš članke npr?