Mirko Katic - Internet prevarant

Očito je da je dotični neka vrsta psihopate. Gledam te njegove profile i toliko je se potrudio da izgledaju normalno. Na prvu kad ideš surađivati, pogledaš mu profil i izgleda sve ok a na kraju ti metne kajlu…

@mrcina slazem se s tobom … ali nemoguce je napraviti zastitu za korisnike i prodavatelje na ovom forumu … cak i uz najbolju volju i pokusaje … to je naprosto nemoguce. Uvijek ce se naci netko tko ce zajebati nekoga ovako ili onako. Jedino po meni rjesenje je napraviti neki servis poput ESCROW-a u businessu koji garantira naplatu i posrednik je izmedju 2 strane. Samo tu je problem sto se preko foruma cesto dogovaraju nekakvi poslici manjih iznosa … tako da to bas i nema smisla zezat se s papirologijom i sl.

Vezano za Katića, zao mi je tog covjeka iskreno … jednom bude naisao na nekog koji ce ga pokopati do kraja i onda mu vise nece biti povratka kada mu stignu tuzbe, presude i na kraju zatvor.

Vezano za korisnika @TuX1 … dao sam mu free hosting … vidim domena koju je rekao je istekla … no dodao je nekakvu addon domenu nesto gsm … vjerovatno jos jedna reinkarnacija SMSaj me servisa. Naravno, poslao mi je krive osobne podatke, buduci da takva osoba ne postoji u Rijeci (nebih iznosio ime i prezime), pa cu mu jednostavno suspendirati hosting account.

1 Like

Slažem se s tobom da je nemoguće napravit nešto 100% sigurno, uvijek će biti prevara, ali se može podić razina sigurnosti na više načina, da se broj prevara svede na minimum. Trenutno se ne zna ko pije, a ko plaća, a to nije dobro na forumu gdje se često surađuje na razne načine.

Inače, moj escrow sistem bio je namjenjen i za manje posliće, $5 nije puno za sigurnosti (moje mišljenje), ali neću više o njemu, sve sam rekao vezano za to.

A što se @TuX1 tiče možda ti je dao ime i prezime “Božidar Jukić”, to mu je navodno stanodavac i na to ime je jedan član mu uplaćivao novac za Adsense account (kupio je od Mirka account).

1 Like

Da, to je to ime … mene cudi kako ima volje za sve to

Meni je odgovoreio na mail ovako: Ne pratim forum i neopterecujem se sto pisu jer samo ja i policija znamo sta je istina.

@radeta Čudi me da nije napisao u mailu “istina je to što pišu, al boli me briga ionako imam još 48 drugih profila i nikad me neće zaustavit”. :slight_smile:

http://www.katic.com.hr/ pogledajte njegov novi blog sa copy/paste člancima. Ne predaje se lik

@mrcina … tako ce bit dok god se ne skupi dovoljan broj ljudi i dok se ne pokrene kaznena protiv njega s brdo dokaza. Tada policija nece moci zazmiriti nad cinjenicom da je lik prevarant i poremecena osoba. Ovako jedan po jedan za relativno male iznose … pa gdje bi policija dosla kada bi gledala i istrazivala sve to do detalja, no kada se nakupi brdo … e onda je tu i pritisak … i to se mora rjesiti. Isto tako … ne samo na MUP, vec i na uskok i druge institucije, fino urudzbirano postom s povratnicom, napisati prijave, priloziti dokaze … pa se bude pokrenulo. Treba samo malo snage i volje.

1 Like

Gdje nađe uskok,… hah :stuck_out_tongue:

Uskokov okidač je malo čvršći, okidač na 10 mil. kuna.
Nisam imao nikakvih poslova nasreću sa njim.

1 Like

Da je dignem iz povijesti. Tako to ide u krug. Mirko Katic prevari IvanuM, a IvanaM prevari mene. On nju za 750KN, ona mene za 500KN.

Znaci vrlo vjerojatno ce jos nekog skinut za 250KN da dodje na nulu.

Jedina dobra vijest u ovoj zalopojki je da sam ja osoba koja ce ovaj lanac prekinuti. Bez obzira sto racuni meni nisu placeni ja sigurno necu pokusat prevarit sad neku nevinu trecu osobu.

O kojem poslu se radilo.

Čitam ovo i ne vjerujem…

Da ponekad se treba dići znad tih glupost.
Danas jednostavno treba se maksimalno osigurati, makar ni to nije dovoljno.
Meni jedan od poslodaaca duguje 2kEura preko godinu, bio na fini itd, nema tog da će lik platiti jer je lik uprav to, muljator, i jedino što bi ga trebalo svuda oglasiti kakav je i što radi.

Jednom je bila neka žurba s poslovima, ja ko konj radim, zovem ga lik se ne javlja . Poslije 3-4 dana saznam kao da je bio na hitnoj da je kao skoro infarkt imao… lik od 36-37 godina. Zovem njega i njegovu curu, a nitko se ne javlja par dana.
A prije toga, cura mu imala nekih obiteljskih problema, on završio u pritvoru zbog pljuge, primili njegovu curu kad je bio neki bed kod sebe doma na dan, da pomognemo ljudi smo, i nakon toga onda ovako!? Fuj!

Lik je čak radio sa jednim mladim dečkom dizajnerom, koji je bio uvjeren da je ovaj prijavljen 1-2 mjeseca, na kraju niti ga prijavio, iznenađenje kad je ovaj saznao, niti mu platio kune za sve što je odradio.
Nakon toga što je napravio, da nisam ni znao do tog dana tom dečku, dao sam otkaz i otišao bez razmišljanja i 95% klijenata svi otišli sa mnom.
Užas lik!

Takve ekipe mi nije žao, i trebalo bi im staviti na facu, ime i sve kontakte s kojih muljaju na web, jer vjerujem da svima kod suradnje danas, prvo ide provjera tko si i što si, jer iskreno meni osobono više mi se ne da pogađati s kim idem na sastanak. Daš im šanse, ideš onom “high road” da se digneš iznad toga, i opet daš šansu, i TUP! Nema više, kategorički stari ne postojiš više za mene.

To je sve malo više od 250, ili 500 kuna, no gdje je granca, što dopustiti a što ne?
Lik sam koji ne voli nepravdu, i zato jednako reagiram na sve.

Instaliranje teme za webshop, tema je kupljena online i instalirana. Sve napravljeno, a Ivana nestala.Pitala kamo da plati, ja dopgovorio, nikad nije platila.

Ha, možda je i Ivana ustavri Katić?

I onda radi s ljudima koji ne daju ni telefon, samo mail, kad se ovakve stvari događaju i kad daju mob.
To danas sve ludo.

Možda da nekog Poiroa angažiramo?

Ti se javi, ovo je lik koji je prevario mene za AGAR HRVATSKA

@000 JE prevario mene za agar hrvatska server