Mislim da je ovo "in" za optimizaciju

Pozdrav svima
Nitko ne spominje LinkWheel
Mislim da je to trenutacno najjeftinije i najjednostavnije rjesenje za “brzu” optimizaciju.

http://www.wickedfire.com/links-seo/87384-pr5-profiles-linkwheel-amazing-results-reviews-available.html

Posaljete im anchor text, url i lovu (krenuli su sa 10 dolara za 50 webova sa PR od 5-8…sad se stvar zakuhala pa naplacuju malo vise
Otvore vam account na 50-100-200… (ovisno koliko dolara zelite potrositi) foruma na webovima s jakim PR i u “signature” postave vas url sa zeljenim anchor textom.
Pored toga postave jos dva anchor texta koji linkaju na vas “profile” na slijedeca dva foruma s kojih opet linkaju na druga 2 foruma sa vasim linkom…i tako u krug…
Znaci…imamo medjusobno povezanih 100 (ili vise) webova od kojih svaki linka na vas web pa kada spider naidje na samo jedan od njih neizbjezno odlazi na drugi gdje takodjer, pored dva linka koji preusmjeruju na ostale forume, takodjer biljezi i vas web.
Prijatelj mi je pribiljezio stranicu za 100 webova i poslali su mi sve url-ove gdje se nalazi link (nista posebno…sve su to profile tj. member stranice foruma) i takodjer za svaki web naveli username i password (username i paswordi su isti za sve te webove) pa sada, takodjer, mogu postati na tim webovima i automatski mi se publicira u “signature” link na moj web (i druga dva gdje je publiciran moj url).
Nisam stigao provjeriti na svim webovima…ali na 5 njih vidio sam da link nema "rel=nofollow " pa sam siguran da i na ostalim webovima ne postavlja nofollow-e…
E sad…to su sve .net .org . com…stranice pa nisam siguran dali imaju afekt na pretrazivanje na google.hr (mislim da bi efekt bio puno jaci kada bi tih 100 domena bili .hr :wink: )
U svakom slucaju radi ok za “internacionalne” webove…tj. webove na engleskom jeziku.
Google nebi smio penalizirati webove optimizirane na taj nacin jer bismo tako mogli jednostavno unistiti konkurenciju narucujuci “kotace” za njih sa anchor textom s kojim prednjace na trazilicama.
Kako vam se cini sistem?

Eto, zatražio sam uslugu, pa ćem vidjeti. Hvala na linku.:kuc:

Stara je metoda. Xrumer magija. Riskantno za direktno linkanje.

Bok Nosf
mozes mi pojasniti “Riskantno za direktno linkanje”…
hvala

Vjerojatno je riječ o XRumeru.
XRumer je već godinama opće poznat spamerski program.
Vjerovao ili ne, čak i u Googleu znaju za njega i lako te mogu banirati ako otkriju da koristiš XRumer.
Svakako nije preporučljivo koristiti ga na svom glavnom/jedinom sajtu, već uglavnom na spamerskim sajtovima koje će ti Google i tako prije ili kasnije banirati.

Ako se misliš ozbiljno baviti black hatom, bolje da si kupiš XRumer i sam spamaš umjesto da nekome plaćaš da to radi umjesto tebe.
Ako se ne misliš ozbiljno baviti time, ne trebaš ni počinjati.

Moja dva centa.

[quote=“gambo”]Vjerojatno je riječ o XRumeru.
XRumer je već godinama opće poznat spamerski program.
Vjerovao ili ne, čak i u Googleu znaju za njega i lako te mogu banirati ako otkriju da koristiš XRumer.
Svakako nije preporučljivo koristiti ga na svom glavnom/jedinom sajtu, već uglavnom na spamerskim sajtovima koje će ti Google i tako prije ili kasnije banirati.

Ako se misliš ozbiljno baviti black hatom, bolje da si kupiš XRumer i sam spamaš umjesto da nekome plaćaš da to radi umjesto tebe.
Ako se ne misliš ozbiljno baviti time, ne trebaš ni počinjati.

Moja dva centa.[/quote]

Pozdrav gambo

Ovako, imam konkrenciju za neki anchor text na pretrazivacu…dam indijcima 100 dolara, anchor text s kojim je konkurencija ispred mene na pretrazivacu i url konkurencije.
Indijci pomocu XRumerera postave na tisucu url-ova s PR 5+ anchor koji linka na konkurenciju, pa ga google penalizira a ja si poboljsam serp za te kewordse :hmmmmmm:

Znaci, XRumer “pomaze” ovisno kako ga koristis ?

Mislim da jedino sto google moze napraviti je ignorirati takve linkove…nikako penalizirati.

Ma ne, google nikako ne penalizira domene. Voli inace spam i zivi od spama. Matt Cutts je pun lazi, proklet bio!

Gambo je sve rekao - stavi to na webove kojima ces potegnut neku paru (preporucio bih bar duplanje investicije) i ako nastradaju - nastradaju. Nikako ne bit iznenađen deindeksiranjima, trpanjem u “ommited search results”, 12-mjesecnim sandboxom i slicno.

edit: NO, ali nasi komentari su gornja granica mogucih problema. Nije ovo nemoguce. Pravi blackhat je tek onda pravi ako je grayhat :wink:
Pa ti vjezbaj dok ne uvjezbas.

[quote=“Nosf”]Ma ne, google nikako ne penalizira domene. Voli inace spam i zivi od spama. Matt Cutts je pun lazi, proklet bio!

Gambo je sve rekao - stavi to na webove kojima ces potegnut neku paru (preporucio bih bar duplanje investicije) i ako nastradaju - nastradaju. Nikako ne bit iznenađen deindeksiranjima, trpanjem u “ommited search results”, 12-mjesecnim sandboxom i slicno.

edit: NO, ali nasi komentari su gornja granica mogucih problema. Nije ovo nemoguce. Pravi blackhat je tek onda pravi ako je grayhat :wink:
Pa ti vjezbaj dok ne uvjezbas.[/quote]

Nosf…nisam siguran da se razumijemo…

Npr…sutra dam indijcu 100 dolara da mi na tisucu webova postavi anchor text “igra za odrasle” koji linka na
http://www.igrice-za-odrasle.com/

Dali bi te to zabrinulo, razveselilo ili pak ostavilo ravnodusnim?

Takodjer, kako objasnjavas anchor textove koji linkaju na zeljene url-ove u tvom potpisu na ovom forumu?
Jeli to spam…ili?

Ako ucinimo to isto na ostalih 100-200-300 foruma (ono sto rade indijci)…sumnjam da ce google spider to dozivjeti kao spam…

Postavljen mi je link sa anchor textom na 100 webova prije 4 dana
Pozicija na google.com je otisla gore za jedan (na prvoj stranici s rezultatima) a i ostalim pojmovima koji ukljucuju anchor rijec je takodjer poboljsan serp i na google, yahoo, bing…
Korisnik "“renato100” kaze da je zatrazio uslugu…pa se nadam da ce i on publicirati svoje dojmove.
Ne mislim se baviti black hat-om nego sam samo zelio svim onima koji po cijele dane prtljaju po raznoraznim direktorijima i pokusavaju postaviti link na svoj web, objasniti da postoje, mozda, jednostavniji i efikasniji nacini za “optimiziranje”…
U svakom slucaju…ponavljam…ako mi web bude penaliziran…odlicno…otkrio sam odlican nacin kako da se rijesim konkurencije…
Pozdrav

posluzitelj logicno razmislja i slažem se s njim

A što si mislio da rade oni koji nude da će za $100 izbaciti konkurente iz SERP-a?

Jos nisam vidio da netko nudi izbacivanje konkurencije za 100 dolara?!
Imas neki link?
Ako i postoji (netko tko to radi)…sigurno ne publiciraju linkove konkurencije na webovima sa PR 5-8 nego na nekim spam ili adult siteovima bez PR-a…
iako sumnjam da bi i to moglo nekome naskoditi…

Koliko je meni pametno ovo za zzagrebancija.com učiniti za anchor Zagreb?

Ja se ne bi kockao na tvom mjestu jer je ulog priličan.

slažem se :zhuja:

Kakav ulog?..web stranicu do koje je tesko doci preko pretrazivaca …pokusati promovirati na nacin koji sam predlozio…sta se moze izgubiti!!!..
Korisnik renato100 je prije mjesec dan napisao:
Eto, zatražio sam uslugu, pa ćem vidjeti. Hvala na linku
Ne javlja se…pa se pitam jeli zbog toga sto mu taj nacin optimizacije nije uspio ili zadovoljno trlja ruke i nije mu u interesu da svi navale na takav nacin optimiziranja…
Daj proguglaj “croacia” na google.com, .es, .com.ar, .co.uk…(ne google.hr)…pa mi reci kako sam pozicioniran…url je u potpisu…takodjer…obrati pozornost na “results”…jasno…nisam dosao do pozicije zahvaljujuci “kotacu”…ali sam probao “kotac” i primjetio pomak s treceg na drugo mjesto…pa sad…mozda za to nije zahvalan “kotac” nego ostale seo tehnike koje koristim…ali u svakom slucaju…nije mi naskodilo…
Pa, takodjer…ukoliko je “riskantno”…platim indijcu 15 dolara da napravi “kotac” za sve webove koje imas u potpisu…pa te siebem na pretrazivacima!!!
Nebuloze…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja