Mislite i dalje zarađivat online bez tvrtke ili obrta? Nećete

a novi forum je raden s?

Stari forum je rađen prije 15+ godina. Tada je bio “novorođenče”, prinova. Naravno da je bio obasipan pažnjom i ljubavlju. Sada je forum odrastao, ne treba ga tetošiti, što ne znači da ga svi mi ne volimo jednako kao i prvog dana.

Meni je žao što si “zapeo” negdje u prošlosti i nikako da se pomiriš s time da se sve mijenja.
Time bi završio ovu offtopic žalopojku za starim forumom. Tema je previše interesantna da bi se razvodnila na ovakav način.

4 Likeova

Aha da pardon samo taste atlas je tamo :smiley:

namjerom da se zaradđuje njime.

Ne može ni to bez ljubavi prema zaradi?

“Nema para - nema ljubavi” - stara sponzoruška

“Bijeda na vrata - ljubav kroz prozor.”

1 Like

Pa to je normalno kada imas sponzorirani hosting nemas troskova, a trazis zaradu od njega. Ja imam adblock tako da od mene nitko hvala bogu nema nista :slight_smile:

Ja da sam content creator il da imam ovakav forum bi blokirao ljude sa adblockerom… Forum je dobar za sve nas, mozemo istrpit tu jednu reklamu na dnu

Blokirao bi vraga pogotovo na ovom forumu, tek onda ne bi bilo korisnika. Osim ako si da oprostis jedan od debila da otvoris forum bez adblocka, cekas dovoljno aktivnih korisnika i onda pocnes blokirati adblock, ali i za to ima rijesenje, a zove se noscript :slight_smile:

ja sam na svojim sajtovima davno zabranio ulaz korisnicima sa adblockom

ja tu da odvaljujem svoja muda a oni džabe da gledaju … e pa ne može

2 Likeova

Adblock se i pojavio jer su poceli divljati s oglasima webmajstori, nisi mogao nac ono po sto si dosao od kolicine oglasa… Nesto ko i danas GDPR, ima neki GDPR block, jer ubise me s klikanjem da dodjem do sadrzaja… Zasto nisu dali neko centralno mjesto gdje podesis jednom i bok vrijedi za sve stranice… ubacis kod u web i cao…

E ovo je je*acka ideja!
:slight_smile:
Centralno mjesto sa kojeg web vlasnici vuku potake o GDPRu i sva mjesta koja koriste tu “centralu” imaju spremljen izbor od posjetioca koji koristi te stranice. Dobra ideja!

Naravno. Trudit se da napravis nesto i zivis od reklama (a ne nabija 5 reklama odjednom na ekran) i onda ajde trpi da ti dolaze ljudi sa adblockom i ne doprinose nikako, samo opterecuju hosting :smiley:

2 Likeova

Meni je najgore kad dodjem na site i iskoci reklama ili u trenutku citanja, istog trena napustam site i vise ga ne posjecujem.

Jos ne staju sa reklamama nego ubace svoj video na vijest koji nema veze s vijesti i to na autoplay, bice da imaju vise viewera.

A zavisi sve od kretora do kreatora… kakav je sadrzaj i koliko ima reklama.

Eno gledam Balkan info ima po40 reklama u svojim videima