Misljenja,recenzije za Yes.ba

Evo proslo je oko 7 dana kako radim ovaj magazin i mislim da sam ga sada na neki nacin uoblicio.Interesuje me vase misljnje o istom.Kritike,prijedlozi i sve slicno sto ide uz to :slight_smile: pa da vas cujem. :wink:
[b]

http://www.YES.ba
[/b]

Ovako na prvu italic slova meni to nepase, i velike su praznine u ā€œZanimljivostiā€ i ā€œLife&Styleā€

@zvijer sto se tice slova o okusima se ne raspravlja al postujem tvoje misljenje :slight_smile: o slovima, a sto se tice praznina tako sam ja napravio da bude.

svida mi se samo nastavi ovako

samo mala zamjerka meni se stranica jako jako sporo ucitava

edit: sad je sve ok meni se sporo ucitavala radi uploada fajlova na server :wink:

@vic

Testirao sam brzinu ucitavanja i vise je nego izvanredna ne znam da ti nije do interneta u tom trenutku. Hvala na misljenu :slight_smile:

tu je bio problem ā€¦ sve 5

@vic

Ok, pa predpostavio sam jer sam bas malo ā€œradioā€ na tom ucitavanju i slicno :wink:

Gledano iz mog ugla!
NiÅ”ta revolucionarno. Novi u nizu ovakvih pokuÅ”aja. Vijesti čitam na velikim portalima koji imaju svoje novinare i prvi objavljuju aktuelne vijesti (sarajevo-x.com i slični), tako da nemam potrebu da se informiÅ”em na malim sajtovima koji mogu samo da kopiraju sa velikih portala. Ne sviđa mi se Å”to su razvučene slike za top vijesti. Pohvalio bih brzinu portala i zanimljivu domenu.

Naravno moje miÅ”ljenje tebi nije važno, važno je ono Å”to misli većina, a vrijeme će pokazati dali sam upravu, možda i prođe kod raje, al upitnik je ko kućaā€¦

Puno srećeā€¦

@broz
Naravno da mi je bitno upravo tvoje misljenje, bitno mi je svacije misljenje. Dobro ti citas kod ā€œpravihā€ portala, jel znas da i oni prevode ā€œvijestiā€ imaju po koju svoju jednostavno vade iz konteksta, i vidjeces da u vecini slucajeva slicne vijesti jer sto rekao moj drug urednik jednog uglednog portala u Bosni"ovde svako od svakog uzima".Sto se tice mog portala on je tu da jednostavnim temama olaksa svakodnevni tmuran nacin provodjenja dana uz zabavne i naucne vijesti,daleko od toga da ga stavljam u ā€œkosā€ sa sax ili nekim vecim portalom on je jednostavno tu kao sto sam u jednom ranijem postu rekao ā€œshutnoā€ sam misljenje onog sto meni treba pa se nadam da ce naci se i jos neko kome ce on pruziti izvor zabave i opustanja.
Jos jednom hvala na misljenju, cijenim ga jako.

kud baŔ ružičasta?

@rocknroller pa eto jednostavno sto se uklapa u taj neki ā€œsvijetā€ zabave opustanja i slicno, nadam se da ti ne smeta tako puno :wink:

Svida mi se sajt mada takvih ima puno sada ali ako zelis da uspijes morat ces se malo potruditi :slight_smile:

@zeljkovica Hvala :wink: pa potrudit cu se, da se ne bi kasnije kajao sto nisam pokusao zar ne a i sama posjeta izmedju 500-700 unikatnih posjeta dnevno mi daje moral za rad na njemu.

cool domena, svakakoā€¦

@exdizajn dugo sam kontao sta bi mogo na domeni i na kraju je ā€œPaloā€ da se pravi to sto je vec sada tu :slight_smile:

Nema od ovog niŔta.

@kempinsky

Hvala na misljenju, vidjecemo da li ce biti nesto od ovog.

Lijep pozdrav,

Sad ću ja opet ispasti babaroga al nema veze:krele:

Template hotgoss skoro pa nedirnut.
http://www.methemes.com/timthumb.php?src=/ibpb/hotgoss1.jpg&w=580&zc=1

Što reći, koju posluku porati?:potboy:

Da.
Ovo bi svakako trebalo prebaciti iz recenzija u reklame, IMNSHO.

[quote=ā€œunixā€]@kempinsky

Hvala na misljenju, vidjecemo da li ce biti nesto od ovog.

Lijep pozdrav,[/quote]

Ma niŔta brate, samo gubiŔ vrijeme. NemaŔ ti para da konkretno napraviŔ ozbiljnu priču portala.

Ovo kolektiranje tuđih vijesti je banana.

Žao mi je kaj se ljudi povode tim putevima koji su osuđeni na neuspjeh. Zar nije pametnije napraviti barem malo oreginalnu priču i s vremenom razrađivati ideju? naravno da je.

Tako stoje stvari.