Misljenje o mom wp portalu i adsense dopustenjima

Sad gledajuci kako adsense treba da odobri trebao bi portal napraviti neko ko ima min 3god iskustva da ga odobre.

Uradi site profesionalno, postavi njihove reklame, da izgledaju uočljivo i neupadljivo (preko pola stranica da iskaču), ubaci par članaka, i eto ti AdS reklama za par dana odobrene.

Dok raja skine WP, izgugla free temu, ili nulled, koje ne liče ni na što, i hoće da cbaitom zarađuju.

1 Like

vjeruj velika je razlika između adsensea prije 2 godine i ovoga sad … kad bih ti pričao šta se radilo prije 2-3 godine ne bi vjerovao

1 Like

Vidim da se svi zale na to.Pozz.Hvala

Nemaš mi šta pričati, sve moguće načine zarade što se tiče AdS znam, i varanje i kako dobiti AdS odobren za par dana, i sad i prije, i tvrdim i dalje da mogu dobiti AdS za 10tak dana bez problema. Dosta dugo sam ja među VIP članovima BH foruma, zatvorenih od očiju javnosti, tačnije od '97. godine sam počeo oko toga, tako da sam upoznat s dosta stvari što se tiče zarade na internetu uopšteno.

1 Like

Pa eto Kornic plati coveku da ti sredi za AdS odobrenje i problem resen.
Tj problem broj 1, ostaju ti samo jos:
problem br 2 - sredjivanje izgleda sajta
problem br 3 pisanje clanaka
problem br 4 - SEO

1 Like

Ti si Konicu osidjen u startu na propast. Stav ti je vrlo los. Procitao si da se tako zaradjuju dobre pare pa daj sad cu ja na brzinu da odradim to i da se obogatim. Da vreme koje trosis na “mufte” resenja utrosis na ucenje vec bi znao sam solidno da odradis sajt. Pa onda vidis kojo su nacini dovodjenja poseta, pa to savladas pa tek onda ides na zaradu. A ti si krenio naopako, prvo ides na zaradu a nemas nista…
Uci, uci i samo uci, a zaradu neki ocekuj posle 6 meseci ucenja.
Pitaj google i youtube i uvek ce da ti kazu sta ti treba.

2 Likeova