Mišljenje o Wp News Portalu

Pozdrav.Evo upravo sam zavrsio news portal pa me sad zanima sta vi mislite, da li nesto izbaciti ili ubaciti.Nemojte obracati paznju na clanke jer sam kopirao da popunim prostor da vidim kako ce to sve izgledati, isto tako domenu cu drugu i drugi logo ovo je samo privremeno.Isto tako i ako imate kakav dobar free ili jeftin site gdje da nadjem dobar logo napisite mi.I zanima me dole skroz pored portal > da ubacim reklamu kad stavim onu 336x280 vuce malo > i bude prevelika, ona manja reklama sa adsensa isto zeza u sirini, a ona sto se prilagodi ili one duge mi prevelike budu pa ne pase dole.Zanima me da li bi izbacio to o nama sto pise i ubacio tu reklamu onu 336x280 msm da bi normalno stojalo jer ima dovoljno prostora.Hvala
Portal: http://supervijesti.info/

Za početak bi’ promjenio temu :smiley:

1 Like

Jako dobro izgleda za “mobilnu verziju”. Možda e-mail da bude malo profesionalan, kao " [email protected]" itd… Popup treba izbaciti.

1 Like

A jesi gledao na desktopu kakvo je tamo? kako mislis email ovaj [email protected], njega planiram promijeniti isto, a popup sam ubacio da pokupim malo lajkova na page dok jos ne pocnem bas raditi s tim portalom, trenutno cu raditi na drugom sa kolegom jer nemam svoje fb page i nemam se gdje oglasavati i popup izadje samo 1 i tjt ali svjedno cu ga izbaciti.Pozz,Hvala

Da, taj e-mail. wp_footer treba promjeniti.
“Theme: ColorMag by ThemeGrill. Powered by WordPress.”. I neka ti sve bude na HR, kad si počeo pisati. Ima dosta toga, samo na početnoj stranici.

1 Like

Hvala.Uglavnom sad ne mogu naci gdje to da obrisem, otvorim footer nema i widgete ni tu nema otvorio sve ne mogu naci.

pa neće u footeru pisati taj next već nešto tipa <? footer_copyright ?> tako nešto

1 Like

Mislis na wp admin editor kad otvorim?

Pronasao sam i uredio

@Zdenga šta fali ovoj temi?

1 Like

o tome i ja razmisljam haha :smiley:

Ta tema je na svakom drugom portalu :smiley:

1 Like

Ima preko 15-20tema istim izgledom kao i colormag a ostale uglavnom nisu mi nesto da mi se toliko svidjaju a da su free