Mjerenje radnog vremena

Zanima me koristite li kakav plug in koji vam mjeri utrošeno vrijeme za izradu nekog projekta?

I ako koristite, koji koristite??

ja odesk team app, jer radim od kuće, tako da mi on mjeri radno vrijeme, daje statistiku za svaki memo…

Paymo Free Time Tracking Software. Ima sve za freelance.

Toggl.com

Ocke, ima ih. Nisam ih baš proučavao ali vidim da svi traže registraciju…uglavnom, prije nego mi je opće palo na pamet da takvi programi postoje (uvijek zaboravim da “sve” već postoji xd) …sam išao napraviti neki programčić čisto za sebe da mi prati vrijeme…i rezultat toga je ovo:
Simple work timer

-mislim da je prilično jednostavna stvar. Nema registracije…samo se prijavi novi projekt i dobije se link na kojem se prate rezultati za taj projekt. (Na isti link se mogu dodavati novi projekti)

Kod prijave projekta se dobije .js code koji se zaljepi u glavni.js file. Kod budućeg svakog pokretanja tog .js file-a, aktivnost se zabilježi u bazu. I kad je stranica otvorena (a nema aktivnosti), bilježi se također aktivnost ali pod offline rad. …iz tih podataka baza zaključuje koliko je vremena rađeno na stranici online i offline. Nije točno u sekundu, ali ispada prilično točno.
I ono najbitnije…jednostavno je…jer nema nikakvih paljenja i gašenja timera…sve radi na autopilotu…

E sad, pošto sam ovo radio prvenstveno sebi, sve je uobličeno u jako loš engleski i loš design i na krivoj domeni, ali ako netko smatra da na neki način ova skripta može donesti kruha…ja je poklanjam :wink: …slobodno se javite na PM.

hm… pa i nije da bas radi nesto skripta
NetworkError: 403 Forbidden - http://bozoou.com/simpleTimer/ajax/getParam.php "

error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ‘)’ at line 1

Meni sve radi. Što će ti taj link uopće…i kako si ga zamislio otvoriti bez parametara koje zahtjeva?

Link je ovaj: Simple work timer …a da bi dobio potrebne podatke s tog tvog linka, koristi se gumbom Get code.

[quote=“bozoou”]Meni sve radi. Što će ti taj link uopće…i kako si ga zamislio otvoriti bez parametara koje zahtjeva?

Link je ovaj: Simple work timer …a da bi dobio potrebne podatke s tog tvog linka, koristi se gumbom Get code.[/quote]

ne treba mi taj link, link sam postavio, isto kao i mysql error da vidis gdje ti je error, i da ga eventualno ispravis…
ne mislim se sluziti s takvim ‘alatima’ :slight_smile: , ali sam ti mislio pomoci da napravis da radi kako treba skripta… ali, ako tebi radi sve kako treba, sve 5

sve pet…al ne radi bez parametara

sta ne radi bez parametra?

dakle, odem na taj tvoj servis, upisem naslov, i kliknem na get code… i umjesto da dobije code, ne dobijem nista…
pogledom na request dobijem error koji sam ti postao u fileu koji sam ti postao

dakle, problem je u tvom servisu koji ne provjerava unos, ne u necem drugom, ne u tome da ja iz nekog razloga s nekog drugog mjesta pozivam ajax call na taj file, vec ti servis ne radi kako treba

Ponavljam, ne radi bez parametara :slight_smile:

Skripta je rađena za mene, sklepana u par sati i ne provjeravam unos jer mi ne treba. Radi mi u zadovoljavajućem opsegu i više od toga.

Tvoj prvi odgovor nisam shvatio jer si bacio link bez ikakvog objašnjenja…ako želiš pomoći, reci koji si naslov tipkao?

ti ne volis bas citat sta pise u postovima, jel? :confused:
kazem, uneo sam vrijednosti u formu, kliknio get code, i dobio -nista

dakle, parametar postoji (ne kao sto ti kazes, da ne radi samo ako ne uneses parametre), unosio sam na stranici za koju si postavio link (ne direktno na skriptu koja se poziva pomocu ajaxa kako ti brijes).

kazem, rekao sam to zbog toga sto nije najsretnije napravljeno nesto, i da ispravis, eventualno taj error, ali nevermind… radi super, sve u 16, nema greske :wink:

Zaebavam malo…jer se čini da i ti zaebavaš. Ako si tipkao naslov projekta…reci što si tipkao i ćao. Ako postoji bitan problem, bit će rješen…ako si tipkao neku nebulozu…takav problem mi je sasvim nebitan…

hm, pa ne vidim kako te zajebavam, i ne razumijem zast bi to iso radit?

posto si link, kliknio sam na njega, uneo nest i nista se nije desilo… lijepo sam ti prijavio bug, kad se desi, gdje se desi, u kojem fileu, s kojom radnjom i zasto…

mislim stvarno ne kuzim kako to zasluzuje da si uzimas za pravo ‘zajebavat’ me zbog toga? ono, nije bas ok

ne provjeravas unos, sto znaci da ce u najboljem slucaju skripta izbacit error i da se nece kod izbacit, ali posto ispisujes mysql error i tako si radio query, nekome tko zeli i ima volje, ostavio si server da radi s njim sta hoce

propusti u ovoj skripti ti mogu solidnu stetu napravit, posto si skriptu stavio na server, na kojem, mislim, imas i ostale informacije do kojih ti je stalo…

manje vise bilo kakav ne alfanumericki unos cak i drugaciji encoding ti pucaju query

Nemam tu niceg do ceg mi je stalo :slight_smile: …zato i je takvo kakvo je…za normalne unose radi, i kao pokazni primjer radi :wink:
Ocke, mozda i ne zaebavas, ali kad se javis tako sa sturim i povrsnim informacijama, onda djeluje kao da provociras. Vjerovatno sam pogriješio, isprika!

“sture i povrsne informacije” :slight_smile:

pa rekao sam ti gdje dolazi do greske, kako i zasto… sta sam trebao jos, sam i rijesiti errore i napraviti debug pa ti ostavit na serveru novu verziju? de malo skuliraj…

Pa tek si u trećoj poruci uopće rekao da si stisao Get code. (no i dalje bez onog sto si upisao). Prvo sam mislio da otvaraš link bez parametara…jer baš s ničim nisi uputio da si napravio ispravan poziv. Nisam vidoviti Milan da znam kako ti je došlo do greške…ako što imaš za reći, kažeš to lijepo ;).

Pored svega, ja ti se zaista ispričavam što sam te krivo shvatio…a ti opet svisoka odgovaraš…tak da mi sad opet nije jasno jeli ti jedini cilj kuriti frku :slight_smile: