Mobilmedia - iskustva

Mobilmedia.hr je internetski ogranak fizičkih trgovina kojih ima ukupno sedam, u isto toliko gradova. Iz nekog su razloga napisali da ih ima devet, pretpostavljam da je riječ o previdu. Već u ‘O nama’ dijelu njihove stranice daje se zaključiti kako im je fizička maloprodaja prioritet, jer u cijelom tekstu nema niti riječi o online trgovanju. Pohvaljujem podebljanim slovima istaknutu namjeru da budu tvrtka od povjerenja, koja u potpunosti odgovara potrebama svojih kupaca. Nažalost, recenzije ove trgovine na koje sam naišao u debelom su minusu, s vrlo malo riječi pohvale. Moju, pak, recenziju možete pročitati ovdje.

Kakva su vaša iskustva?

Katastrofa. Kupio sam el. romobil sa digitalnom pumpom gdje se na računu uredno vidi a koju nisam dobio. Žalio sam se ali bez ikakvog odgovora. Nakon mjesec dana dobio sam elektronski račun gdje sam odmah se žalio i gdje mi je jedna gospođa rekla da će to riješiti i da će stići za koji dan. Eto prošao još jedan mjesec i nitkome ništa. Još sam vidio na forumima da su nikakvi i opet sam naivno išao kupovati kod njih. Nikad više!!!