Mogu li otvoriti paypal račun bez bankovnih kartica?

Pozdrav svima,

htio bih otvoriti paypal račun no nemam nikakvih kartica bankovnih trenutno. Postoji li šansa da otvorim pp račun i da mi se uplate neke pare a ja kasnije izradim karticu i podignem s tog računa novce?

Ja mislim da nije moguce …

Nemoguce,
Uzmi karticu od nekog iz obitelji/susjeda/prijatelja pa lako kasnije dodaš svoju karticu kad ju budeš imao

Tako nekako sam i mislio.
Hvala

Još jedno pitanje samo - je li dovoljan žiro račun bilo koje naše banke ili mora biti neka određena banka?

Pa vjerojatno sve, ja imam zabu i pbz ali mislim da nije bitno koja je banka već koja je kartica

Bitno je da bude Visa electro ili MasterCard.

Odlično.
Hvala svima.

Kao što reče webmaster sloma [quote=“sloma, post:7, topic:15089”]
Visa electron ili MasterCard.
[/quote]

Bogami PayPal prima sve kartice grupacije Discover i American Express uz gore navedene.

Naše banke većinom izdaju MasterCard , Maesto i VISA kartice :smiley:

Prima paypal, ali kao sto je @ZimbabvexD rekao najcesce i najjednostavniji uvjeti za izvaditi su ove kartice, s tim da u nekim bankama, ako nisi zaposlen ne mozes izvaditi kreditnu karticu, nego samo studentsku maestro na koju se ne placa provizija za odrzavanje, ali je paypal ne podrzava.

U zabi kao student možeš uzet mastercard koju paypal prima, a u pbz-u opet kao student možeš dobit amex, također ide na paypal

Također maloljetnicima ne izdaju nijednu osim “studentske” maestro kartice , i ja sam imao te probleme i starog sam jedva natjerao da otvori karticu VISA na svoje ime xD

od upita kako otvoriti pay pal račun došla tema nakon par fer odgovora koda ste u saboru.momak ili godine nisu ni važne u pitanju pita za pp račun a nakon 10odgovora i prvih ok odgovora na kraju majstori sa novčanikom punom kartica a znalci za maloljetnici što su ili tajkuni ili im roditelj radi u banci odgovaraju međusobno koji račinu primaju pay pal i bez ikakvog razloga počnu krivu temu i ne odgovaraju na početno pitanje nego međusobno debatu sa replikama započeli.Ili je meni puna kapa politike ili je politika na svakom kutu!!odgovirili su momku na prvo i jednostavno pitanje a da je teško otvoriti račun sa novcima preko frenda je valjda još moguče jer ili nemaš frenda ili nemaš love što nebi bilo dobro jer sa lovom i viška prijatelja i prijateljica bi ima!!bit če sve ok samo pitaj na pravim mjestima a danas skoro svi imaju 0800 telefone pa nazvati nekog se i ne plača ako nisu rano ujutro na tv sa 30ak svječa i obečavaju brda i doline .jedino ih trebate nazvati?!

Nestalo lijekova? :grin:
(20 karaktera)

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey