Moguca prodaja sajta 4 evra dnevna zarada

Za ozbiljnog kupca nije kraj svijeta Banja Luka i sve se sam uvjeri. Koliko je cijena karte 30-40 evra iz veceg dijela ex ju, mozda i jeftinije. Da znam da je neko zainteresovan ne bi mi problem bilo doci bilo gdje (ex ju) jer jedino bih lično sve obavljala pošto ne vjerujem nikom. Naravno kad se nadjem sa nekim moze da gleda statistiku koliko hoce i zaradu od adsensa i isprovjerava sve sta ga zanima, sa mog laptopa. Vec sam stavljala statistiku koja kaze da su sve posjete
preko gugla ili direktno

http://wmforum.geek.hr/uploads/webmajstori/522/eb859a7c2a40ba4a.jpg

Ne kupujem posjetu, nemam jake fb stranice tako da mi sva posjeta dolazi preko gugla i jedan dio direktno.

Nej zezat, ja u BL svako malo :smiley:
Hah, divan grad, svaka cast. Zadnji put sam jeo u onom train station restoranu, doduse sibali me u voznom parku gadno al ko ih fucka.

evo dodatnih statistika,
zadnjih 30 dana zarada

evo po danima, ranije dane imate u ranijim postovima prikazane

zarada za april

zarada za mart

zadnjih 7 dana

evo i odakle dolazi posjeta

Offtopic, morao sam :smiley: : gornji desni ugao - how to save web pages ASS pdf.

Možda sam zainteresiran no treba mi link sajta da provjerim jel mi interesantna tematika i slično.
U slučaju kupnje, nije mi problem platiti unaprijed.

1 Like

imas poruku sa linkom sajta, ako treba jos koja informacija javi.

posalji i meni… zainteresovan sam

E da! I onda ti ne tolaj pa malo skreni u mutne vode s webmastericama :stuck_out_tongue:

pozdrav, ja mogu platiti 2000€ ali moram videti tematiku… hvala. javite se u PM ako ste zainteresirani

Mene zanima niche za početak jer ako je neki koji ne treba puno vremena za održavanje zainteresiran sam

prodat je sajt davno