Moj gaming YouTube KANAL

Haha jebena ti ideja nema sta, smao mislil da bi me djevojka nabila na kolac da joj i natuknem tako nesto, a mozda i nebi ko zna al ne vrijedi riskirati xD

Haha buraz, trebas probat, ja cu ubacit curu u kanal smao da jos malo poraste zna igrat FIFU tak da :smiley: ideja je jebena i garantiram da bi skocio kanal al opet se postavlja pitanje da li bi onda oni gledali tebe zbog toga sto si ti u videu ili onda :smiley: ajde da je obucena onda i bi al npr napravis video sa njom imas 50 pregleda napravis isti video sam imas 10 k xD al ideja je jebena za iskoristit je par puta to stoji al opet kazem, cura…hm hm :smiley:

Ima i u tome nesto, pravila su isto takva i sad… mozda da je nagovorim da obuce neku majicu koja je ajmo rec p " primamljiva" if you know what i mean samo opet sumnjam da ce pristat da se tako snima nije taj tip osobe al bit ce definitivno :smiley:

Ja ti kažem, pe evo samo i da igra i malo veči dekolte, malo zatreperi namazanim okicama, malo osmjeh, ovo-ono…pa da vidiš kako bi se jazavci zaljepili za kanal… Primjetio sam na nekim kanalima da takva muško ženska kombinacija može dobro funkcionirati i definitivno privuči više publike… ako bi naravno imao partnericu za takav oblik suradnje…
Kažem, moraš se po nečem istaknuti kako bi isplivao iz gomile sličnih gaime-ra…
I da, možda bi bilo bolje bez onog kreveta u pozadini, kupiš neki paravan da zaogradiš to. Čisto da okoliš djeluje profesionalnije…

Samo reci da češ si iznajmiti jednu preko student servisa…za poslovnu suradnju…
Da vidiš kako će razmisliti preko noći… :grin:

1 Like

Bit ce i toga u tijeku je nes takvo al jbg zasad je tako kako je :smiley:

1 Like

Pogledaj malo prvo po YT iskustva kakva su i kako je to sve na duze staze.
Nije to nova ideja kao sto rekoh, ali bar mozes uciti na tudjim iskustvima besplatno.
Imao si, cure koje igraju igre u dekolteu, neke u kupacim gacama, svasta nesto, medjutim mislim da sve dobiju prituzbe vrlo brzo, ne znam koliko para zarade do tada, i posle ili nestanu ili promene kanal u nesto pristojnije.
Sto se konkretno tvog kanala tice, mislim da je los potez jer ce te tako ljudi gledati kasnije, a nema razloga, tj povezivace te sa hot chick pricom a ne igrama, i onda kada toga ne bude vise u pozadini, cao zdravo.
Da ne spominjem uvrede koje ce tvoja, ili bilo koja cura dobijati tamo u komentarima, pa ako nije ciljano u tome jbg, bice i reakcija.
Twitch mislim da je vise user friendly za tako nesto, ali je i konkurencija tamo jaca medju tim lepoticama, ima ih, samo znam da ih cascavaju masno, onako, valjda im isto kao striptizetu pa gledaju, pa pljusti lova nekad opasno.

1 Like

Pozdrav svima, evo dobio sam neku potrebu da nakon odredenog vremena napisem nesto na temu koju sam otvorio prije skoro pola godine il tako nesto… ugl tada sam imao cca 250 suba mozda i manje sad sam na jednoj cifri koju nisam ni mogao zamislit da ce bit u tako jednom relativno kratkom periodu. Mogu samo rec da uzivam ovo radit kad vidim kolka je podrska na lajvovima i videima ( naravno vecina je na trendingu Fortnitea ) al pokusavam sad to promjenit jer zelim raznovrstan kanal… Sve u svemu preporucam svakome i vjerujem da ako je barem malo smjesan i unikatan i ako se trudi da ce uspjeti doci do neke cifre…eto pogledajte kanal ako ste zadnji put bili prije skoro pola godine i ostavite neki komentar, i SUB ako niste naravno, hvala :wink:

3 Likeova

Svaka cast! :slight_smile: jel si za tih 6 meseci svaki dan izbacivao videe? :slight_smile:

Pa i ne svaki dan al recimo 3-4 videa tjedno jedan period, pa onda po 3…pa jedno vrijeme svaki dan i tako :slight_smile:

1 Like

Šta sam ti rekao? Svaka čast još jednom i sretno dalje :slight_smile:

Izgleda da si bio upravu…hvala ti :wink:

Bravo! U maju. 2019 očekujem da to bude preko 100k :smiley: Jesu se počeli javljati sponzori?

Nadam se da oce mozda i prije, al neka bude i maj 2019 ja prezadovoljan…pa bilo je i toga :smiley:

1 Like

Super nek je krenulo :wink:

1 Like

Svaka čast! :slight_smile:

1 Like

Bravo! I vrhunski thumbnail-i! :+1:t2:
Nema labavo…

1 Like

OK ti je youtube kanal. Puno srece!

1 Like

Hvala puno :smiley: :smiley:

nema nema, hvala ti :smiley: