Moj poklon prijateljici

Zna li čitat’? …

Obrazovana je i više nego šta ti misliš.

Klara je u Grčkoj!

Jesi siguran? :sweat_smile:

7 Likeova

Da! (_______________________)

Potpuno si izgorio kome ti svoj zivot posvecujes nekome koga nisi nikad niti sreo niti upoznao. Pusti se tih gluposti moj Davore nego se posveti svojim stranicama i sebi.

Davore da si mladji jedno 20 godina al bi bilo veselo sa Klarom :slight_smile:

2 Likeova

Moze biti i sad veselo, dizalice su jeftinije nego ikad.

Uff, evo nove nise za webmajstore :joy::joy::joy:

A nisan izgorija. Iman stranice al mali dio e oziljan. Npr. moja poslovna i moja osobna stranica, Ostalo su gluposti koje me zabavljaju.
Klara ima stalnog partnera ali je u jako labavoj vezi.
Volin je ko vlastitu ćer koju neman. Iman sina. Munjena žena nije tila rađati. To je ona Maja šta jje oslobodila Horvantinčića i cila RH je zajebavala al joj je struka čestitala.
Klari posal ide odlično. Njezin traffic exchange servis jje drugi na svitu po popularnosti. Ima za skupa turistička putovanja.
Volin je jer svira. I ja san to nekad radija, samo šta je Klara puno, puno obrazovanija od mene. Na nivou konzervatorija a moje znanje je na nivou osnovne muzičke škole. Dobro, možda zadire malo i u sreddnju. Oboje smo bolesni s tim da je ona u gorem stanju od mene ali je pokretna šta jja nisan. Oboje smo u Internet marketingu. Sve to nas je zbližilo ali ne komuniciramo previše. Ne želim joj dosađivati.
Ne znan šta se misli pod “dizalice” al ako je ono šta mi pada na pamet nije mi potrebno (još).
Dobra je Klara. Ako je upoznate preko fejsa nećete požaliti.

Pa ne treba ići tako daleko :wolf:-e,
Ovo je snimak od jutros, u Splitu. :blush: :o:

klara-i-c3po-na-kavi
Slikano starim mobitelom, slaba rezolucija, isprike. :slight_smile:

1 Like


Mogu i ja montirati u Linuxu. Gimp. Ovo dite sad ima 11 godina. A u orginalu mu je čača. Moj nećak.

http://klara.getenjoyment.net/gallery.html?g=15

pogledajte Klaru na naslovnici lista Fashion kad je prošla tretman kod profi frizera i šminkera.


image share

1 Like

Jesam ja lud, ili ovdje fakat nesto propustam, u vezi lika i djela g. Davora?!

Hvala ti za ovo g., ali ne volin kad me se tako oslovljava. Po tom pitanju sam ko pokojni Beneš.
http://itusluge.mywebcommunity.org/qwyx/benes/


bbcode image

1 Like

Jel je ovo muz gadjao
http://klara.getenjoyment.net/pics/v397.jpg

Pusti to bolje se ti posveti i sinu svom no njoj, nema tu tebe u tome. Bespotrebno trosis svoje vrijeme za zenom koja je udata itd. kako mozes gledat kao cerku kad se nikad niste upoznali. Izadji iz tog virtuelnog zivota. Ne treba ti ovo u zivotu mnogo truda ulazes za nista.

Ono sto ti treba da napises jeste knjigu i da je objavis u PDF to ti je lako danas ako vec neces objavljivat jer za to treba novca dosta. Konkretno da ostane nesto posle tebe i da se fokusiras da ohrabris one mladje koji imaju slican problem.

1 Like

Ja bih procitao Davorov zivot.

2 Likeova

Mene prvog zanima taj pocetak i njegov ulazak u te affilate servise i koliko mu do sad para nijesu isplatili samo sto ne moras pisat istinu, tako da mozes da nestvarno dodas stvarnom. Bitan je udarni naslov, nesto tipa “Kako zivjeti od interneta” to sve zanima danas. Mozes i da obrnes na drugu stranu i pises o necemu o zivotu i koliko je tesko uspjeti u tom nekom stanju u kojem si, taj dio mi je cak i bolji jer je velik broj ljudi koji imaju slican problem. Zasto da ne kad si vec dokon i bavis se Klarom.

1 Like

Slika sa šavovima je od operacije vezivnog tkiva. Ali više nema ožiljaka jer je estetski kirurg odlično obavija svoj posal.
Knjiga mi se ne piše. Ali možda prominin mišljenje.
Puno je invalida kojima je idealno radno misto internet. Svojevremeno san bija član foruma invalida (sada ugašenom) i kad san u rubrici Financije počeja pisati o MLM-u i nuditi posal proglašen sam prevarantom i trajno bananiran.
A extremni slučaj je moj prijatelj, zemljak i kolega basista (inače umirovljeni poručnik HV-a) koji mi je reka da se bavim kockanjem. :slight_smile: A bolje da van i ne spominjem one sa izjavama o piramidama, lancima sreće i slično.
A sad reklama: kucnite davor bergam u google nađite moju stranicu i dobro proučite ORU Marketing. Trenutno je hit, potpuno pouzdan i isplaćuje. Ja iman Basic Premium članstvo.

jebesh Klaru…
Daj neku novu poboljsanu verziju brojaca!!!

Hvala na interesu za brojač al neman ideju šta dodati. U zadnje vrime samo apdejtan IP2LOC bazu. Ostalo je bez promina,