Moj prvi sajt

kao sto sam i rekao u predstavljanju da cu da vam pokazem moj katastrofalni prvi sajt :slight_smile:
radi se o ovome sajtu
http://www.ultrastipovi.com

pisite kritike i savete veoma ce mi dobro doci.
p.s. o seo optimizaciji i google analitik nista ne znam molio bih neko ko zeli i ko zna da mi se javi da mi pomogne hvala

Kladionice su big biznis ovih dana. Masa ljudi dila te tipove!

ja sam veoma dobar tipser a i ima neke veze u srbiji, i plsu neki veoma dobar program pa mislim dauvedem sms i mislim da bi zaziveo ovaj sajt ultrastipovi so vise, ako budem sto vise aktivan ja, samo treba da sto vise sredim sajt ali mi treba pomoc, jer mi se ne svidja sajt nekako.

Kakve veze, imaš dojave za namještene utakmice?

pa moglo bi se reci.

Jaka je ta mafija kad se tako dijele dojave :slight_smile:

nije mafija nego mi komsija sudija glavni :slight_smile: pa mi povremeno javi kad ga zovnem.

Lol, kod nas kad se namješta se barem trude sakrit to :slight_smile:

dojava se plača bonom za mobitel :wink:

Like!

kakav bon nije ti ovo hrvatska, a i komsija mi ne bi naplatio nikad

Koliko imaš godina?

nije bitno, ali mogu ti reci da imam izmedju 20-27, sto ?

:razbi:

malo sam sada “sredio” sajt, moze neki komentar :slight_smile:

Glupost

Zašto?

Ako nemaš nešto konkretno za reći, suzdrži se komentara.

Primjetio sam na jednom mjestu da ti mjesto č prikazuje upitnik pa rijesi to a ostalo mi je lijepo :slight_smile:

[quote=“igor”]Zašto?

Ako nemaš nešto konkretno za reći, suzdrži se komentara.[/quote]

Zašto bih se suzdržao komentara? pa ti onda nemoj objavljivai za početak svoj uradak, javno. I tražiti mišljenja.

Ili želiš čuti samo pozitivne komentare. Ja ti želim dobro i ne dovodim te u zabludu. :zub:

Sajt ti je pušiona, ima ih mali milion istih.

[quote=“kempinsky”]Zašto bih se suzdržao komentara? pa ti onda nemoj objavljivai za početak svoj uradak, javno. I tražiti mišljenja.

Ili želiš čuti samo pozitivne komentare. Ja ti želim dobro i ne dovodim te u zabludu. :zub:

Sajt ti je pušiona, ima ih mali milion istih.[/quote]

pa nije to njegov sajt.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja