Moj prvi WEB SITE

Pozdrav,

Do sad sam kupio jedan site sa igrama za odrasle, a sad po prvi put sam napravio redizajn jedne stranice u biti kako mi je klijent rekao. Pa me zanima vaše mišljenje od code do slike na site-u. To nije pravi web site kao vi što radite nego samo usputno jer je firma ošla proč. Zanima me jel je ok cijena 750kn za to što sam napravio ? Radio sam sa div tagovima, a ne kao svi početnici kao što rade sa tablicama.

Eto, pogledajte i svi komentari su dobrodošli, posebno obratite pažnju na sliku odnosno njezin vodeni trag.

Lijep pozdrav

http://www.modelar.hr

Svaka čast. :klanjamse

Svaka čast za code ili za sliku kak sam napravio ?

U photoshop se ne kužim pa ne mogu cijeniti, no i bez tog dodatka efekt cijele stranice je isti.
Kod je očajan.

Klanjam se cijeni.

A jbga sad…kažeš jedno pa drugo…
Pa koliko da tražim ? Radio sam to 7 dana, ispod te cijene ću mu ga rađe pokloniti…
Probat ću ga još malo dotjerati

Ček malo, što si radio 7 dana?

Pa code dok sam kopao po netu itd…
Za sliku mi je trebalo samo pola dana.
Pa zato i kažem da je ta cijena realna za toliko dana. Da je dao nekome da mu radi sa više znanja onda bi mu i više naplatio. Toga je valjda svjestan.

[quote=“spamer”]
Za sliku mi je trebalo samo pola dana…[/quote]

Ček malo, pa samo je jedna slika gore.?

Posao je dobro naplaćen s obzirom što je urađeno…
Samo naprijed.

Kolko bi tek naplatio “o nama, galerija, lokacija i kontakt” :slight_smile:

mashala !

ne znam što, ali ovo ne vjerujem.

spameru, vidim samo jednu sliku i dvije rečenice??
ako to nazivaš stranicom svaka čast na dobivenih 100€

btw: takva stranica se napravi za max 20 minuta i nisam zadivljen slikom a ni kodom

Dobro nisam mu još rekao cjenu zato pitam ovdje… Pa što je to 750kn ?? Znanje se naplačuje, da on to zna onda bi to i napravio. Jbga, i on svoje avione naplačuje da ti se ledi kita, pa zašto nebi i ja… I meni je site ok kakvih sve po netu ima…:eek:

Pa što vi svoje stranice naplačujete 200kn ? lol
Ak je tak bolje da ste išli u burekđije :smije:

Svaka ti cast ako si uspio ovu jednu sliku i 2 recenice naplatit 750 kn. Zanima me koliko bi onda uzeo za kompletan site , mozda 7500 kn?

Znanje? Zekaš se, jelda?

[quote=“spamer”]Pa što vi svoje stranice naplačujete 200kn ? lol
Ak je tak bolje da ste išli u burekđije :smije:[/quote]

40-60x više od navedenog, ali nije stvar u tome, stvar je u tome da si ti stranicu koju i početnik realno napravi u jednom danu napravio u 7 dana, druga stvar prosječan developer to odradi za 15-20 minuta, kako je netko već rekao, treća stvar čini mi se da nas ovdje malo trolaš, četvrta stvar ti si za ovo potrošio 70 linija koda, a sve to skupa stane u nekih 20. Na kraju znanje se naplačuje, ali znanje, a ne sranje, ako ovo uspiješ naplatiti 750 kn, javi mi se, a ja ću te onda zaposliti da mi pogađš cijene, jer ne sumnjivo uz tvoj talent i podijelu cijene site-a smo za godinu dana obadvoje multimilijuneri.

Cekaj, stranica je 1 slika i 2 recenice?

Trebalo bi napraviti neki “best of” podforum pa trpati ovakve teme, i onu sa “boris tadic fobije komplexi” sajtom obavezno.

Zaljepi mu i adsense, možda si čovjek smanji cijenu :smije:

[quote=“spamer”]Pa code dok sam kopao po netu itd…
Za sliku mi je trebalo samo pola dana.
Pa zato i kažem da je ta cijena realna za toliko dana. Da je dao nekome da mu radi sa više znanja onda bi mu i više naplatio. Toga je valjda svjestan.[/quote]

Ti misliš da bi tebi netko trebao platiti to što ti nisi znao pa si morao učiti?
To je isto kao da ja kažem nekom da ću mu izgraditi kuću, 10 godina učim kako se ta kuća radi i 2 g je gradim i onda mu naplatim 12 godina mog rada?

Jedna slika i to malo teksta ne vrijede više od 50 kn!

[quote=“spamer”]A jbga sad…kažeš jedno pa drugo…
Pa koliko da tražim ? Radio sam to 7 dana, ispod te cijene ću mu ga rađe pokloniti…
Probat ću ga još malo dotjerati[/quote]

Tako je, probaj to malo dotjerati… Možda neki rub oko slike?

Za to ti ne trebaju više od 2 dana, a bit će puno bolje.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja