[Tutorial] Moj put do $100 dnevno putem Facebook Instant Articles

Sve zajedno preko 550,000 fanova

Poslao sam zahtjev za IA prije 5 dana i još mi nisu odobrili iako piše 1-3 dana, jel netko imao sličan problem?

Meni je bilo za 2 dana

Proveri, verovatno treba nesto da ispravis.

Zna proci i 5-6 dana, ako je bio vikend oduzmi ta dva dana…

I kod mene isti problem. Ni tebi neće prihvatiti IBAN a ni Paypal. @benam koja ti je banka u pitanju? Da li je ko riješio ovaj problem?

Da li ako se osposobi IA na web stranici, se može napravit da samo neki članci koje bi stavljala na Facebook budu Instant Articles, a ne svi? Tj. da li ja biram i sama kreiram IA od nekih članaka ili se svi automatski naprave i u IA verziji?

I još jedna stvar me zanima, pošto su IA za mobitele, a što ako osoba klikne na članak sa kompa, šta se otvori normalna web stranica umjesto Instant Article? Ako mi može netko razjasnit da mogu lakše odlučit da li krenut s IA, hvala :slight_smile:

Da, možeš napraviti da se svi automatski prebacuju u IA a možeš i ručno. Također i kada se automatski prebaci ti ga možeš “unpublished”, tako da ne bude IA.

Osoba koja klikne sa računara će biti prebačena na standardni web-site :wink:

Hvala ti puno. Čini se da i ja krećem u IA vode :slight_smile:

Mozete podesiti URL feed-a na nacin da FB “kupi” samo odredjene clanke s CMS-a, a ne sve po defaultu.

Eto vam ideja, realizacija je na vama :grinning:

1 Like

Ctr i cpm mi je stalno u laganom padu. Gade mi se te njihove malverzacije i naštimavanje cpc-a nakom šta te navuku :smiley:

Jeli drastičan pad, ili se i dalje može živit od FB IA ?

Baš me zanima kakvo je stanje sa BigTruck-om

Ma BigTruck dobar.

11 Likeova

Jebote, nemogu da vjerujem, stvarno kapa do poda frende :+1:

Iskreno jedan dio mene sigurno moze biti ljubomoran na ovaj rezultat, ali ostali dio mene ti može reći SVAKA ČAST na tome, jer iza ovog stoji samo rad, red , disciplina

:wave:

2 Likeova

Svaka čast i slava :clap:

Bravo @BigTruck
Mozes li malo podijeliti neke svjezije savjete kako si dosao do ovog uspjeha.
Meni je najteze preci ovu prvu prepreku, a to je skupljanje dovoljnog broja fanova na Pageu.

To i jeste jedina prepreka :slight_smile:

A sto se tice @BigTruck nema se tu sta reci, osim kad stignes da uradis update sa nekim clankom…

Ovo je motivacija :slight_smile:

1 Like

Samo mogu reci svaka cast!
U potpunosti se slazem sa @AMG

Kapa dole care!!