[Tutorial] Moj put do $100 dnevno putem Facebook Instant Articles

Ako ne smeta da malo dopunim ove želje upućene @BigTruck :slight_smile:, da opis tog posta o razvijanju Fb stranice sa adsom bude propraćeno kroz neke primere.
Možda je ovo proleće omelo @BigTruck pa se dao u neke druge poslove :wink: i ućutao se.

Jel netko zna koliko se krece eCPM za Hr?

Ako je neko zainteresovan za kupovinu komplet metode sto se tice instant articles, uz to dobijate linkove sajtova i i umrezenih fb stranica koje se bave ovom metodom i zaradjuju minimum 1000e dnevno nek mi se javi na pm. Samo OZBILJNI KUPCI i korisnici ovog foruma jer je i cena ozbiljna a i ono sto dobijate vredi previse i uz to nema sanse da ne uspete u ovome ako iole znate o razvijanju fb stranice i pustanju kampanja.

Da postoji tutorila za bullet proof metodu koja bi donosila 1000 eura dnevno naprosto ne vjerujem da bi netko gubio vrijeme da zaradi neću sići dilajući taj tutorijal po forumima…

Ne mora značit, postoje metode (ne FB IA) koje to mogu ali zahtjevaju druge parametre, kao što ova metoda zahtjeva FB page od 100k+ aktivnih korisnika što je teško za stvorit na brzinu

Gle,da doista imaš metodu kojom možeš toliko zaraditi da li bi sve vrijeme posvetio tome ili bi gubio vrijeme po forumima da bi zaradio neku siću? Ovo “neku siću” uzmi u kontekstu činjenice da navodno tvoja metoda donosi 1000 eura dnevno.

Btw ako je to tako dobra bullet proof metoda ja nudim cijenu bolju od bilo čega što bi prodavač mogao tražiti: metodu platim kad je ostvarim u praksi i to u bilo kojem trenutku kad prodavač odluči dajem pola zarade unazad 30 dana! Dakle ako doista ta metoda nosi 1000 eura dnevno plaćam 15,000 eura kad toliko zaradim. :slight_smile:

4 Likeova

i ja isto … ako neko ima način da zaradi toliko, sigurno će raditi na tome da zaradi 2000$ dnevno a ne da prodaje to što sada ima

Ovo je prodaja kao i dojave na Fb :smiley: :smiley:

3 Likeova

Možda lik ima metodu ali mu fali nešto, tipa 2-3 FB pagea sa po 100k+ aktivnih korisnika :slight_smile:

Hoćeš reći ima metodu koji nije sam dokazao u praksi?

Ne znam ja šta on ima, nego kažem da ne mora nužno bit prevara u pitanju već da on ne može zadovoljit uvjete koji su potrebni za to.

Ja niti ne govorim da je prevara već mi nema u svemu logike.Da iamm metodu koju mi donosi tolike novce svo svoje vrijeme bi posvetila tome a ne dilanju tutorijala po forumima…

Ok, nisi me skužila, ajmo reć ovako:

Ti imaš neki tamo USA/CA blog o zdravoj hrani i dnevno cca 100k unique visitora, ja znam kako na page postavit Amazon Affiliate ili GA i kako taj sajt može zaradit XXX dolara dnevno, ja nemam takav sajt ali mogu ti ponudit “sve što ti treba” da tvoj sajt tolko zaradi.

Ali ovo je metoda kako do nečega doći a ne kako postojeće bolje unovčiti!

Nebih se složio, autor članka je imao vrlo jake FB pageove prije nego li se upustio u ovo, nije ovo zajebancija…

Govorim o oglasu o prodaji tutorijala a ne o samom threadu.Onaj koji ima ogroman promet ili brda aktivnih pejđova zasigurno ne treba poseban tutorijal da to unovči…

haha, ajd ako ti tako kažeš, ja sam siguran da ima ljudi kojima bi dobro došao savjet oko monetizacije sajta/FBPa…

Ne znam što je tu tako smješno? Ako imaš stranice sa puno aktivnih korisnika što ti treba više od ovoga threada? Sasvim je jasno da se šeraju instant articles na tim pejđovima i zarađuje se od samog fejsa. Trebaš neki poseban tutorijal za to?

Ja ne, jer me ne zanima fejs ali neko možda treba, a tvoje pretpostavke su poprilično subjektivne i nepotrebne.