[Tutorial] Moj put do $100 dnevno putem Facebook Instant Articles

Ubergosu potpuno si u pravu i svidja mi se kako razmisljas, ovde ljudi ne znaju ni sta nudim a lupetaju gluposti.
Znaci imam komplet metodu samo onaj koji je retardiran ili nema finansija nece uspeti da je realizije, ukoliko neko ima ovo sto ja nudim + 5000$ spremnih da ulozi u razvijanje 5-6 fb stranica i nabudzi jedno 500k fanova, zarada je zagarantovana, ja trenutno to nemam niti sam neki majstor u pravljenju fb stranica ali ovo sto ja imam vredi zlata za nekog ko je zagrejan za zaradu putem instant articles ovo sto ja nudim je sledece.

  1. Niche za sve fejsbuk stranice.
  2. Preko 10000 artikala koji se vrte u krug na svim sajtovima iz ove branse.
  3. Money sajtovi i money fb stranice od jakih ljudi sa balkana koji se bave ovom metodom.
  4. Postavke sajta teme i sve kako sta treba da izgleda.

Ti mayandream nikad ne bi ni mogao kupiti ovako nesto od mene jer tebi ne bi ni prodao ovo nudim samo aktivnim clanovima ovog foruma i poznatim sto se kaze trust memberima. Znaci eto za vise informacija nek mi se jave oni koji imaju spremnih 3000-5000$ sprzit u ovaj biznis jer bez tolikog ulaganja tesko da ce te uspeti obrnuti ista ukoliko nemate razradjene fb stranice pretezno sa Amerikancima tj tacnije jedno 500k lajkova rasporedjenih na par stranica…
Pozdrav.

1 Like

Ja koliko kapiram nema neke mudrosti u IA. Isto je kao i Adsense. Sustina je imati dosta fanova cije posete pretaces u $…Kao i kod Adsense-a USA je najpozeljniji trafic. E ovo sto nudis 1k clanaka ima veliku vrednost jer je dosta bitan sadrzaj, pogotovu ako je vec dokazan. Ali metoda ko metoda zarade nije astronomska fizika vec klasika, trafic=$… Sto se tice podesavanja hvala Bogu tu je YT koji sve zna, tako da ni to nije problem. U principu tu najvise vrede ti clanci, ostalo ili ima u ovoj temi ili G zna odgovor.

Dragi moj Makica maglu prodaji nekome drugome. Dakle ta velika tajna" koju ti prodaješ za velike novce je zapravo to da uložiš velike novce u sakupljanje aktivnih fanova na facebook stranicama i da onda tu publiku šalješ na instant articles! E da te nema nitko to ne bi znao napraviti!

Ti ovo možeš prodati samo budali.

1 Like

Moje pretpostavke su se pokazale u potpunosti točne! Bigtruck je pokazao koliko tu ima novaca,da je riječ o instant articles,da ne šalješ publiku na vlastiti sajt uobičajenim putem,da moraš imati velike facebook pejđove i sad dođe genijalac sa velikom tajnom: ako imaš 5000$ kupi fanove i to je to! Katastrofa…

Mozda je off topic, dali netko zna gdje kupiti FB stranice sa vec postojecim fanovima ( prednost USA )

Kontaktiraj mayandream, očito sve zna i razumije, vjerojatno zna što ti treba iako ti možda niti toga nisi svjestan :slight_smile:

Sasvim sam dobro razumjela ovu prodaju magle u vidu tutorijala a ti si fulao i sad se frljiš ko balavac.
Još te pere pubertet?

Ajde opet pročitaj sve moje postove, ti si ta koja apsolutno tvrdi da nešto zna kad je realnost da ne znaš nego nagađaš, čak i da Makica “prodaje maglu” ti ne možeš znat sve oko ovoga, pogotovo to da se sve svodi na par balanih sitnica kako ti to predočavaš.

Moj jedan post:

Par sati poslije:

U p0raksi nije dokazano ali lik ima siguran način kako zaraditi grdne pare kao i tisuće drugih koji prodaju tutorijale od warriros foruma preko digitalpointa a sve zajedno možeš naći for free na blackhatworldu.

I da,sve se svodi na,kao ti kažeš,par banalnih sitnica.I sve je lijepo napisano u ovom threadu i za to ne treba nikakav poseban skupi tutorijal koji će ti reći “ako želiš zaraditi sa instant articles uloži 5000$ u kupovinu fejsbuk lajkova”.

Pa kaj onda čekaš, ako je sve banalnost?

A ovo za prodaju tutoriala ti isto tako ne drži vodu jer ekipa sa MOZ-a, backlino-a, envata i ostalih koji imaju brutalno znanje i metode prodaje to znanje i metode, po tebi nepotrebno kad samo mogu primjenom toga zaradit…logika ti malo fali

Od kuda ti ideja da čekam?!?

A ovo za znanje i tutorijale…doista me želiš uvjeriti da bi se netko tko zarađuje 1000 eura dnevno išao zamarati da na nekom forumu ušićari parsto dolara za prodaju tutorijala?Doista mi to tvrdiš?Još da je tržište veliko,recimo englesko govorno područje pa da se očekuje prodaja u 100-200-500 pa i više kopija pa da se zaradi neki ozbiljan novac koji bi opravdao gubljenje vremena liku koji zarađuje 1000 eura dnevno ajde,razumjela bih ali ovo…bilo je lako znati da ne zarađuje tolike novce i da nije dokazao u praksi “svoj” tutorijal.

1 Like

Znači ako sam te dobro shvatio ekipa koja zarađuje $1000+ dnevno nema razloga dodatno zaradit? Jel to neki cilj? plafon?

Znači nisi dobro shvatio.Ekipa koja zarađuje 1000 eura dnevno će raditi na tome da tu zaradu udvostruči metodom koja očito funkcionira a neće gubiti vrijeme pisajući tutorijal kojim će dodatno zaraditi ogromnih parstodolara.

Ljudi vole lovu, ako mogu extra zaradit naravno da će iskoristit priliku, bar većina koje ja znam, druga je stvar da se radi o nekoj finti pa ti nije interes da ju djeliš okolo, jel dok traje traje… :slight_smile:

Slažem se da ljudi vole lovu ali da si programe koji je plaćen,lupam,50$ po satu nelogično je da bi išao krečiti za denvnicu od 500 kuna…radit ćeš ono što ti je isplativo,ono što ti dokazano donosi novac ili ono što ti potencijalno može donijeti dobar novac.Dilanje tutorijala na wmforumu to nije.Bez omalovažavanja foruma,naravno.

2 Likeova

S ovim se slažem, iako kad se sjetim kolko sam tutoriala platio mogao sam si auto kupit :slight_smile:

I niko nece da kaze koliko je na 1k domace posete?

Definiši 1k

1k = 1000 poseta

1 Like

Mislio sam odakle su ti ti posjetioci… Ako su ti refer-i ili s google pretrage, nemaju ti oni nikakve veze sa FB Instant clancima… Trebaju ti FB clanovi na Pageu koji ce otvarati IA clanke. Dakle, koliko imas fanova na pageu?