[Tutorial] Moj put do $100 dnevno putem Facebook Instant Articles

Mnogi su imali vec gotova rijesenja i prije nego su se pojavili IA (portali, blogovi i sl.)

Drugo su oni koji su “sami” i “krecu od nule”

Monika netrebas pisat 10 dnevno, nesto nadjes nesto kopiras sa izvorom nesto ti posalju i nesto prevedes dio i puknes video…snalazis se…al 7cca dnevno je meni prosjek koji se objavi i onda lipis po grupama i svim svojim stranicama…

I je stvarno je dosta posla, necemo se lagati.

pozz

1 Like

Cek… 7 vijesti s portala/Bloga objavis kao postove na vise tvojih FB grupa… znaci 30-40 objava na tvojim FB grupama? Ili…

To pitam?

da tako nesto…(samo nisu moje grupe nego tudje al smije se objavljivati)

1 Like

Koristis li nekakav auto-poster ili radis rucno?

rucno sve…ali brat mi sad jos pomaze nestignenn sve…puno posla…

Molim te BigTruck reci mi, kada pravis FB oglas kako ga podesiš, da li je za: Trafic, Reach, Engagement, … jer sam procitao gore da dobijas dnevno oko 1000 lakova na nekim stranica, e sad koliko potrosis na to novca, i je li u pitanju post sa linkom prema web stranici.
Kako ide sad zarada od Instant Articlesa?
Hvala

Jel ima neki limit koliko moras ljudi na stranici da imas da bi se prijavio za IA? Ili mozes npr da krenes sa stranicom od 2k ljudi?

Nemas limit jer ti to nije bitno za fb stranicu nego za web stranicu. limit ti je 5 clanaka na tvojoj web stranici (ja mislim) koje oni pregledaju
Ako ti treba pomoc javi se slobodno

neznam za njega al ja sa hr populacijom (oko 70 posto) uspijem doc do 1000 usd mjesecno (sad su bili izbori pa mi je cpm bio od 2.5 do 3) sad ako si iz hr da te bar malo ohrabri da krenes.

1 Like

Ako nije tajna o kolikom broju ljudi se radi?

Hvala za pomoc, ako sta treba javljam.
Krecem sa sportskim portalom pa cemo da vidimo kako ce da ide. Nadam se da cu do subote da ga postavim pa da vidimo kako ide. Za sada imam 2k ljudi, krenuo sam od 0. Stranica lepo raste, ulazem i u ads-e tako da se nadam da ce to brzo da naraste da mogu da krenem sa jos par stranica. Ovo cu da postavim cisto da pokriva neki mali deo troskova.

Kazi mi da li se isplati bustati vest koju objavis? Da li tu moze nekako da se izvuce neki pozitivan ROI ili bar na 0 da se bude? Jesi li probao to?

1 Like

jako slabo ti ja boostam, facebook me je boostao kad sam pokrenio IA :slight_smile:

btw i ja sam mislio pokreniti isto oko sporta…tj pokrenio sam ali jako slabo mi krenilo

Ajde javi se na pp pa mozemo da izreklamiramo jedan drugog :wink:

Imas li statistiku o kojem broju ljudi se radi i koliko se zaradi za odredjeni broj pregleda?

Evo ti kakve objave meni lepo prolaze na FBu. Sam ih odradis u Canvi i treba ti 3-4 min.

veceras vam javim sve malo sam u guzvi sada…

1 Like

Momci od koje mreže sad dolazi ta zarada? Adsense ili Facebook Audience mreže

moje iskustvo je IA, za adsense neznam jer me je bannalo davno…

Znači u IA se pojavljuju samo reklame od fb mreže?