Moj sajt

Sta mislite o ovom
http://www.bobanweb.co.cc
. Dajte neke komentare sta da dodam,izmenim dok ne dobijem domen!
Nemojte preterivati sa komentarima jos uvek sam pocetnik i ne bavim se ovim ozbiljno.
Hvala!

aaaa nebaviš se s ovim ozbiljno a izrađuješ stranice ?

samo jedan biser u moru drugih :slight_smile:

ucim jos uvek ozbiljno a ovo sam napraio cisto onako,zaobidjite te komentare dajte nesto drugo…

kako ce mi jedna neozbiljna osoba koja se neozbiljno bavi jos web dizajnom i srodnoj tematici napraviti sljedece

citat

"Boban web vam nudi:

• Izradu web sajta

• Redizajn web sajta

• Usluge ažuriranja i održavanja

• Postavljanje web sajta online

Želite sajt!
Sve što treba da uradite je da me kontaktirate i o svemu će mo se dogovoriti.Naravno od vas se očekuje da mi dostavite tekstualni sadržaj koji želite na sajtu,slike i sve ostalo što želite.Ja ću vam ponuditi nekoliko šablona(izgleda sajta) a vi ako nešto želite da izmenim ili da dodamo to ću sve odraditi.
Cena:

Cena sajta zavisi od toga koliko će sajt imati stranica, i od toga kakav dizajn želite,zato je najbolje da me kontaktirate pa ću vam reći cenu.Mogu da vam kaže da sam početnik u izradi sajtova ali mogu napraviti solidne sajtove.Pošto sam početnik ne naplaćujem kao profesinalni web dizajneri koji ma je minimlna cena jednog web sajta 100e. "

i da kod ni css nisu tvoji i da validnost koda katastrofa

šta znači “Vereme”

sve sam ja sam pravio jedino ovi dodaci sa strane nisu moji sat…

Što se sitea tiče: mijenjaj sve. Ako misliš dizajnirat web siteove, onda ne možeš imat ovakav dizajn (ako se može to nazvat dizajnom?). Šta će ti kalendar, i još k tome onaj “barbie” svjetlucavi? Ako nemaš ideju kako napravit dobar dizajn, prošeći malo templatemonsterom ili nekim sličnim siteom pa nađi inspiraciju. Tekst ti je katastrofa, od hrpe teksta - nikakvu informaciju nisi dao.
Da ti dođeš kao gost na svoj site, koji traži nekoga da mu radi stranice, bi li se javio sam sebi?

ejjjjjjjj nije važno kakav je nje gov sajt
važnoje to da on radi drugima sajt za 100kn
i uzima meni kruh iz ruku ,ne samo meni svima vama

e znao sam kada je u pitanju sajt u vezi web dizajna da ce da bude takvih komentara zato sto ste picke hrvacke

hrvacke picke

[quote=“kromaser”]ejjjjjjjj nije važno kakav je nje gov sajt
važnoje to da on radi drugima sajt za 100kn
i uzima meni kruh iz ruku ,ne samo meni svima vama[/quote]

Nego, jel bi dao ti napravi site netko tko ima site poput njegovog? :wink:

hmm… kojima je to profesionalnim web dizajnerima minimalna cijena 100€ …

Prilično sam siguran da s tim sajtom neće dobit nikakav posao.
Ako se to nekim čudom i dogodi, to sigurno neće biti netko tko želi kvalitetno odrađen posao.

Najjace mi ovo na dnu u footeru “Boban WEB Design” :rotfl: . Nes ti dizajna…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja