Moja Adsense zarada :S

Šta mislite da li je ovo velika zarada na ovoliko malo impresija i klikova :krele: lol

Impresija: 4,500,000
Klikova: 19,604
Zarada: 327€

SLIKA

moze li link na pM? u principu nije loša zarada u zavisnosti za koje je tržište namijenjena ?*!

Moraš napisati period u kojem je to ostvareno, tematiku web sajta i okvirni broj UV-a.

[quote=“tzman”]Šta mislite da li je ovo velika zarada na ovoliko malo impresija i klikova :krele: lol

SLIKA[/quote]
Zarada, CTR i CTR su sasvim OK za HR stranicu.
Ako se radi o forumu (ili većinu prometa ostrvaruje forum ili. sl stranica), više je nego dobra.
Ako se radi o stranici za en/de/ita… moralo bi biti više.

Edit:
Pokrivenost (Coverage) ti je mala.
Primjer, slične brojke:

http://slike.hr/slike-male/a/ads_5db73.gif

A na koje je to razdoblje?

[quote=“tzman”]Šta mislite da li je ovo velika zarada na ovoliko malo impresija i klikova :krele: lol

SLIKA[/quote]

Malo ti je bolja nego moja :smiley:
Kod mene je CPM 0.055€, po novom interfejsu, a po starom gdje se grupisu oglasi na jednoj stranici 0.065€ za zadnja 2 mjeseca.

Koristima adsense već godinama (neznam točno koliko) i vidi u privitku ukupnu zaradu.

Još koja godina i brzo će pin :smiley:

možda da malo uložiš truda, kupiš koju domenu (besplatne nemaju koristi) možda bi i bilo nešto na adsenseu. :slight_smile:

Dečki, jeste naivni.
Hajde, Gigolo, priznaj da si sretan s ovakvom “zaradom” jer možeš dalje kukati. :slight_smile:

Ovo je zarada za proslu godinu i sajt je bio na engleskom i naravno nakon ovoga sam prestao raditi sa adsensom.

a) Povećanjem broja oglasa na stranici neće se povećati broj klikova.
b) Povećanjem broja oglasa na stranici pada cijena klika.

P.S. Nisi još napisao koliki je bio broj UV-a.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja