Moja ispovjest

Prvo da pitam nekog moderatora mogu li pisat ođe, biće masu stvari koja se tiču prevara i pokušaja prevara. Mogu pisat il ne?

Ovo je …
Neformalan je forum u kojem dozvoljeno je sve, pa čak i razgovori o tele-komunikacijama. Jer ovaj forum nije moderiran, osim koliko zakoni RH obvezuju t-HT.

Kreni, biti će ti javljeno ako bude zamjerki.

Pun poleta, strašno zgodan, željeh pomagat ljudima i pederima kad im glava nije u redu. Napravih blog znate koji. I lijepo to iđaše i ljudi postajaše srećni izliječeni rječju iz duše kaja razumjevaše njihov kako bol tako i nedaće. Dođoh ondare ođe. I viđeh čarobnu moć spema i šta linkovi rade. Viđeh da se može zaradit, tu mi se malo diže i pomislih ležim kucam i pare su tu i iđaše vrijeme, posjeta 100injak a para slabo, mjesečno cca 1 evro, a prvi na gugl.hr za riječ psiholog. To tako ne može, ne rekoh, al pomislih.
Napravih drugi blog koji sadržavaše titl vrele zgodne vruće vlažne itd bez vulgarnosti u titlu koje gugl ne voli. Pisah postove sa naslovom tipa seksi mlade albanke i nebuloznim tekstom kao “one noći mjesečina na nebu vidjeće se jasno i to će gledati seksi mlade albanke dok sunce nesnosno bdi nad njima”.

Prođe skoro mjesec dana, Ali u guglu me nema ni za seksi mlade albanke ni za vrele seoske bakice, ma ni za šta. Udarih koji link i vrlo brzo dođoh za masu stvari na prvu stranu gugla krenu posjeta 200+ i zarada. 20ak centi dnevno. Viđeh da gugl kod pretrage povezuje titl bloga i naslov posta tako da ako imam post studentice iz zagreba gugl automatski povezuje moj titl vrele, zgodne… Studentice iz zagreba. To me obradova i dade mi mogućnosti. Mogu vam reći da je masu ljudi dolazilo na blog na post seksi debele seljanke. (moraću dijelit postove zato što kucam sa mobilnog)

Slučajno jednom napisah naslov posta i kliknuh na publiš i objavi post bez teksta samo naslov. Kad sam vidio da to može samo štancah postove sa atraktivnim naslovom bez teksta jer tekst samo odvlači pažnju sa gugl reklama. Naštancah 500tinjak postova, posjeta skoči na 400+ i zarada na 40ak centi. I malo mi bi. Rekoh šta ljude zanima osim seksa. Napravih još 10ak blogova sa samo naslovima npr jedan watch stream live online watch i uzmem pogledam neku kladionicu i ubacujem utakmice za taj dan redom sve npr dalas miami pa to poveže gugl sa titlom pa neko dođe i klikne na reklamu.

Da pogodim…stigla banana od gugla? :slight_smile:

E ognjenpet ti si totalna rasturačina. Ovako, kupujem domenu, neki template, Jomla 1.7.
Ide online.
Ti kucaš barem jednom svoje intelektualne (da ne velim šta) i razbacamo se da to platimo.
Obaveza. Pratiti ex ju (nisam mislio da ću ovo ikad reći) političku, zabavno, kulturno scenu i pišeš svoja da tako velimo intelektualna saznanja i viđenja.
Šta veliš?
Noramalno svi koji se žele uključiti u projekt dobrodošli:)

ps.
Nemoj me krivo shvatiti ali ja ozbiljna osoba:)

Nije, stani, polako, zaradilo se… Nastaviću kasnije.

Ne stari, ja zaozbiljno pričam, barem oni koji me znaju da nikad ne serem kad je web u pitanju.
Portal, u kojem se prati ex-ju sranja a za početak tvoji britki tekstovi. Začudio bi se koliko su zabavni.

Nisam tebi odgovorio nego igiju. Ti mi napiši šta imaš na umu na pm pa ćemo viđet šta ćemo. Kasnije nastavljam ispovjest odo kao gledat film sa djevojkom ustvari svi znamo da ću na po filma krenut trljat svoj ud o nju i da od filma nema ništa.

E baš to treba, poslati ću i neki PM ali i ovdje javno pozivan sve čije mišljenje ne pripada u mainstream da me kontaktiraju. Pod tim i mislim i one koje u svojim tekstovima imaju ozbiljnu namjeru.
Zašto? Nekako sam zadnje vrijeme shvatio da misao koja je prilagođena većini nije misao. Na ovo forumu bi izdvojio tsrega, gigolo, šljakera, digits ostalo mi kao da ćitam jednu osobu.
A i do jučer sam bio jedna takva osoba, možda godine:) Dobro i neki_frajer ima nešto specifično u svojim tekstovima.

Js mi m* ako sam ja nesto skontao iz cele ove teme. Mozda sam previse stondiran da bih provalio. Procito sam jednom a ne da mi se opet ici ispocetka pa bih molio nekoga ko je tranutno na zemljinoj frekvenciji da mi prevede ovo u par crta. Hvala lepo i dajem reputaciju :smiley:

dečko je mentalno zaostao, ovaj forum koji je inache strasno ozbiljan i profesionalan pretvara u šprdanciju a moderatori ga pustaju da se iskače, dok je god na BIRTIJI :smiley:

Dakle kad vidis “ognjenopet” na BIRTIJI, samo preskoči i idi dalje :student:

Koja razlika između index.hr i ognjenpet?
Koja razlika između večernji.hr i ognjepet?
Koja razlika između jutarnji.hr i ognjenpet?
Koja razlika između net.hr i ognjenpet?

Mislim tako ja vidim priču, ja ne vidim razlike između njegovog članka i onaj ćelavi sa cvikerima na indexu:)

[quote=“gorrc”]Koja razlika između index.hr i ognjenpet?
Koja razlika između večernji.hr i ognjepet?
Koja razlika između jutarnji.hr i ognjenpet?
Koja razlika između net.hr i ognjenpet?

Mislim tako ja vidim priču, ja ne vidim razlike između njegovog članka i onaj ćelavi sa cvikerima na indexu:)[/quote]

ognjenpet je dečko sa stravicnim potencijalom da zaradi, on je svom hemoroidi blogu nabio PR5 za mjesec dana. Umjesto da ubire keš na taj način, da pravi sajtove i ovde bude svima nama tata, on se glupira. Mene prosto nervira tracenje potencijala.

Razmišljah dal da pominjem tuđu majku ođe, al neću, nisam takav da na uvrede odgovaram.
Mene je zaprepastilo bilo kad su u Rusiji na fudbalskom meču bacili Roberto Karlosu bananu i on izjavio “nisam to zaslužio, razmišljam da se povučem”. On bi samim tim da je tako učinio postao majmun jer je dozvolio da majmun utiče na njega.

Nego da ja svoju priču nastavim.

Djeca su ukras svijeta i stvorena su da ih zajebeš. Pogotovo lijenu djecu je slatko zajebat. U svakom razredu u školi ima minimum 5oro djece koja vise na kompu i ne čitaju lektiru. To kad baciš na gomilu to su hiljade djece koja jedu čips i traže ukratko prepričanu lektiru bambi, fabulu pinokia, kratak sadržaj biberčeta… Ozbiljno sam shvatio svoj posao i našao obaveznu i dodatnu lektiru za đake u hr, bh, cg, sr i pravio blogove sa titlom ukratko prepričana lektira kratak sadržaj fabula ideja analiza opis likova… Posjeta je bilo veoma mnogo i dnevno na svim blogovima zarađivah oko 3 evra. Ubrzo dođoh do 180 evra

I prije no što zatražih isplatu pogasih sve blogove osim psihologa. Dođe mi ček. Reko joj glupana na internetu što viču ne moš zajebat gugl. Reaktivirah blogove (3 mjeseca imaš fore) naštancah još gomilu i sanjah kako karam, a gugl se naguzio, a evri padaju. Znam, znam nisi ti gugl zajebo, zajebo si oglašivače, šta ako sutra tako tebi kad zakupiš… Ma jedi govna.
I zarada piči gledam svako malo račun kako raste i diže se opet. Dođoh do 240 evra brzo i reko idem do iljade boli me ■■■■■. Sutra dobih mejl, na vašim blogovima smo pronašli postove koji nemaju sadržaj, reklame na blogovima su uklonjene i vaš adsens račun je banovan. Kako je adsens banovan tako i svi blogovi nestadoše sa gugla i dobijah još samo mrvu posjeta, uglavnom sa binga i jahua. I pogasih sve osim psihologa. Rekoh ajd sad ozbiljno da probam.

Hemoroidi blog je za mjesec dana došao do 60 centi dnevno i rekoh vidi kako se može i legalno pomalo zarađivat. Poslije tri mjeseca ukinuše mi blog i adsens zbog kopiranih tekstova. Što jes jes jesam. Na početku sam prevodio engeske članke, al dosadi pa pođoh kopirah dijelove iz domaćih pa me uvatiše.
Vratih se na psihologa i počeh kucat šta raja traži, a kako znam šta raja traži, a nema veliku konkurenciju saznaćete kad mene bude volja.

Plačem od smijeha

:zub:

Koji si ti lik? Daj više prestanite s tim PR-om. Ovo bi trebao biti ozbiljan forum. To što ga je nabio na peticu za mjesec dana dovoljno govori o njegovoj (PR) relevantnosti. Od njega nema kruha. Potencijal? Nije mi sad namjera srat po ničijem radu ali pogledajte Ognjenove sajtove. On je klasični lakrdijaš i samo tjera zajebanciju. Pa tko se upeca…
@gorrc, nadam se da ne misliš ozbiljno. Ako si stvarno ozbiljan, ne znam šta da ti kažem.