Moja ispovjest

Kaže “ja sam kopiro sto jest jest” a on u footeru ima “Copyright © 2011 Psiholog online - savjeti, odgovori i pomoć psihologa - ko plagija i kopira majka mu k**va”

Ljudi, meni je ovo baš smiješno.
Čovjek se dobro zajebava.
Presmiješno. :zub:

Da nastavim. Prije no što je mudri gugl shvatio i ugasio mi izvor prihoda i ostavio me gladnim, snimio sam sve blogove. Otvorih novi račun na adsens na isto ime samo napisah umjesto pere perića s 16/1 pere perića s 16 kroz 1. Rekoh poštar će skontat oni neće. Tako i bi. Blogove sa lektirama 10ak spojih i dobih 1 blog sa blizu 8000 iljada postova. Ma u tom blogu je bilo od opisa pere iz lektire družba pere kvržice do problema naracije u psiholoskim pričama u laze lazarevića, bilo je svega, a ničega, znate o čemu pričam. Odlučih ispipat puls kako će ići blog o advokatima, šibah naslove najbolji advokat u sisku, advokat za brakorazvodnu parnicu u kragujevcu itd naštancah i tanko posjeta, vrijednost klika uglavnom dobra, probah blog o bubuljicama, sinusima i crnoj magiji. Išla para lijepo.

I kad bi 60 evra, sanjam ja igram tenis i govori koreča ugasi te blogove i uči završi fakultet. Ja opalim koreči forhend tipa neodbranjivi i ignore.
Nađoh na netu ads pretraživač i opciju posljednje traženo na webu i tu viđeh šta se traži neko kuca kratak sadržaj bajke baš čelik ja odmah c/p i post sa tim naslovom. I tako redom. Nadjoh još sajtova sa posljednjim traženjima i posjećivah forume čitah treba mi ta i ta ukratko prepričana lektira, nema nigdje, evo maco ima samo ti jedi čips i klikći na reklame ljubi te čika ognjen. Šta su tražili ja im davah. Ideja pinokija evo je ideja pinokia. Dođoh do 100 evra. Svi blogovi radiše, ali zapamtite lijena glupa djeca su zlatni rudnik. Valjda je i konkurencija za lektire slaba ili je optimizacija za te sajtove očajna pa zarađivah lijepo. Kad jedandan poslaše mi ban sa obrazloženjem da adsens ne može na blogove sa esejima i tim govnima za skolu, poslah im odgovor đe vi viđeste eseje i lektire oca vam lopovskog?!

Kako vremena imah u duboke misli se dadoh, kako da zaradim iz kreveta, a da me ne jebu u njemu. Fejzbuk. Tu me pare čekaju. Napravih profil, stavih slike ariel rabel jer većina voli te nevine kurve koje pokazuju male sise. Nazvah se Jovana, da ne odskačem. Otvorih adsens račun isto ime adresa pere perića s 16-1. Poštar će znat, oni neće. Tako i bi. Na fb dodah dvojicu i odmah krenuh dobijah zahtjeve. Tu počinje vrijeme mog hot četa sa muškarcima
"jovana, šta imaš na sebi?"
“imam samo tange, a jel možes samo ući na ovaj blog


imas na lijevoj strani reklamu samo klikni na nju pa ćemo nastavit”
“pusti reklame tako bi te jebao”
“klikni na reklamu i ostavi tu stranicu upaljenu pa nastavljamo. Poslaću ti sliku mog klitorisa ako klikneš”
“kliknuo sam.tako je tvrd. Šta bi mi radila?”
"ali kad klikneš vidi ako ima đe da se registruješ. Skroluj malo jebo te bog. Pootvaraj šta se može otvoriti na toj stranici. Vrela sam ko smederevac zimi.

Sporo to ide viđeh. Napaljenika ima, mogu četovat sa petoricom odjednom, trojicu ću nagovorit na klik dvojica nisu debili. Njih trojici dok objasnim treba 5min. Tri klika oko 10 centi. Sat vremena 1,2 evra. Slabo, a stresan posao.
Negdje naletih da neko prodaje fb profil. Viđeh priliku i krenuh računat koliko treba vremena da napravim i naguram prijatelje. Stavih to u odnos sa vremenom koji mi je potreban da nabavim tj ukradem prave profile. Skontah način za laganu krađu jer sam jebeni genije. Nabavih pasworde od 200tinjak profila i uđoh na prvi profil i krenuh čitat poruke čisto iz znatiželje i zlobe i viđeh da djevojka ima zaostalog brata i jebena savjest mi proradi. Način na koji sam došao do pasvorda ne mogu vam odat jer vjerujem u vas u to da međ vama nisu sve sisice koje imaju savjest.

:roflmao:
Stari moj tebe će netko upucat :band:

Ti si moj idol! Majkemi! :smiley:

hahahahah :roflmao: :bljesak:

Kralj :bljesak:

A mamicu ti ■■■■■, to si znači bio ti.

Da, i ja sam mu klikao li klikao… :zub:

:rotfl:

Očekujem da mu sad i Gigolo spomene mamu

Očekujem da mu sad i Gigolo spomene mamu[/quote]

I nabaci koju prigodnu o titi :smije:

iako te kritiziram otkad te znam, moram reci da si kraljina :smiley:

[quote=“Sljaker”]Ljudi, meni je ovo baš smiješno.
Čovjek se dobro zajebava.
Presmiješno. :zub:[/quote]

Nisam mislio čitat, al nakon ovog posta, reko idem bar jedan post pročitat, kad ono :jaooo:

Pa ovo je predobro :klanjamse:klanjamse

:roflmao::roflmao::roflmao:

:rotfl: hahahahah ja mislio da sam jedini dileja kome fix ideje padnu na pamet.
kraljina si majke mi, treba te ■■■■■ da se razmozavas :yo: