Moje HTML5 igrice

Napravio sam sajt sa igricama koje sam sam napravio. :slight_smile: .Vase je da ga ocenite
https://funclick.rs/

2 Likeova

Napravi opciju da se zvuk može isključiti.
Teško mi je sraćkat po nečemu o čemu nemam pojma, ali igrice meni nisu igrive.
Romske karte nisam ni pokrenuo, a kamion mi je iritantan što stalno bježi.

Može li se u tom čudu napraviti klasična pucačina?

Pokusacemo da napravimo i pucačinu, videcemo sta ce ispasti-…

Loptu u kosarci klikam dok se ne ubaci :grinning:

1 Like

Jesi li probao kamion, a ja sam nekada dok sam bio mlad udvarao se curama koristeci karte za gatanje

Kamion mi nekako previse lagan.Karte nisam jer gatanje i sl. ne koristim to bas.Usao sam u igricu ali nisam koristio.

Podeli karte prijateljicama :). Upravo pravim jedan lavirint pa ce biti gotov mozda vec sutra

1 Like

Lavirint je dosta dobra igrica.

Adsense nudi probnu verziju za H5 igrice.
Pomisljam ako imas opciju embed da stavim tvoje igrice i ukljucim adsense kod i korisnici odigraju i dobiju neke popuste :grinning:

Lavirint je gotov, ali zahteva blage popravke. fetis2022 ja sam suvise mator za te stvari ali mogao bi da mi podobno objasnis, mozda mi i bude jasno. Inače imam nameru da odradim oko 40 igrica i one koje nisu zanimljive menjam, zato mi je i potrebno vase misljenje

Mislio sam na unovcavanje i da li planiras unovcavati.Mozes staviti kod za reklame u samu igricu i dozvoljavati ostalima da koriste tvoje igrice na svojim sajtovima pomocu embed koda.Primer ja bih postavio tvoju embedovanu igricu i postavio dodatno svoje reklame i zaradjivao kao i ti sa svojim ugradjenim reklamama.

Mislim da ti je već omjer kvalitete/kvantitete debelo nauštrb kvalitete … a čini se da ciljaš i dalje samo na kvantitetu.

Iskreno, mislim da nećeš imati od toga ama baš ništa. Džabe ti i 1000 igrica koje nisu igrive, a samo jedna dobra bi ti mogla promjenit život.

Stani na loptu, prvo konceptualno razvij ideju igre… zatim pričaj na forumima o toj ideji za igricu, poslušaj kritiku, razvij ideju kroz kritiku i kroz sugestije i tek kad ćeš imati jasan plan što igrica treba biti … tad kreni u izradu.

Kad ideja to zasluži, vjerovatno ćeš se posvetiti i izradi malo više od toga da napraviš igru “preko noći”.

…jer ovo što si napravio preko noći, sorry …ali nije igrivo niti kao ideja što bi igra trebala biti, a niti u tehničkoj izvedbi ne radi ispravno.

I još k tome dodati da ako imaš i dobru ideju i tehničku izvedbu, još bi morao poraditi i u detaljima oko dizajna … da igrica bude vizualno privlačna.

2 Likeova

Upravo mi se javio grafički dizajner koji će mi pomoći, a vjerujem da sto su igre blesavije mislim da su zanimljivije, možda gresim

Ovo su igre tipa pustis dete da se igra i gledas utakmicu.

Svojem djetetu ne bih dao da “igra” te igrice. :slight_smile:

Ja ne bi dao samo karte a ostalo sto da ne.

Ne znam imaš li djece, pretpostavljam da nemaš.
Klinci su izbirljivi i nemilosrdni.
Igre treba dati na “recenziju” klincima one dobi kojoj su namjenjene.

1 Like

Nemam.

Sta znam ja smatram otprilike da je za dete do 10g

Moja đeca igraju samo toca world… i poneku od ovih mojih ali retko…

A romske karte su vise neka aplikacija za odrasle nego igrica