Moji webovi putovanja.biz, ankete.me

Nekad je bio podforum za recenzije webova, ne znam kuda je to nestalo.
OK, radi se o dizanju iz pepela stranice www.putovanja.biz
Stranica je dovedena u stanje: upotrebljivo

Zadnjih dana sam vas tlačio pitanjima, sve je bilo vezano uz probleme koje imam na stranici

Nemam vremena baš napisati neku duzu recenziju ali ovako na prvi sajt je pregledan i vrlo lako se snaci na njemu, ali dizajn je ko da je iz 2005…

Dizajn i ja si nismo frendovi.

Treba ti definitivno šema za nabavku dobrih ako ne i besplatnih fotografija različitih destinacija. Potom ti treba to posložiti.
Pogledaj Apartmaniju za primjer i sve će ti biti jasno. Znači tvoja tematika **traži ** fotke mora, šume, livada, jezera, crnki i plavujki, plaža i palmi, građevina, znamenitosti, itd…
Jedna od boja iz palete na tvom portalu mi nekak paše (ona pješčana).
Responsive, flat itd :slight_smile:

Da, svjestan sam toga. Prije par dana sam objavio oglas

  • nitko se nije javio.
    Izgleda da ću morati sam kljuckati po slikama ili platiti nekome da mi to odradi.

Druga opcija koju sam stavio na web je da korisnici pošalju svoje slike za destinaciju. Ne znam koliko će to imati uspjeha, ne nadam se previše.

Stranica izgleda dosta jednostavno, o dizajnu ne bi puno pričao… mozda probaj napravit web responzivnim

1 Like

Moram priznati da sam zapostavio sve uređaje osim desktop računala. Jučer sam prvi puta vidio kako stranica izgleda na mobitelu?! Svakako ću se pozabaviti time, a možda preroštam sve da bude max responzivno. Malo sam se poigrao s viewport tagom, ali to nije dovoljno.

Malo sam detaljnije pogledao responsive dizajn… Čudo jedno

1 Like

Podesiti padding kod<h1>Valentinovo blagdan zaljubljenih parova. Putovanja na romantične destinacije.</h1>jer ruzno izgleda kad je tekst uz ivicu headera.

1 Like

Igram se s responzivnim dizajnom, k’o malo dijete sam kojem su dali grabljice u pješčaniku

Kad ja dobim responsive neke tako stranice koja prije nije bila responsive osjecam se ko da me autobus pogodio :smiley:

Tako da svaka ti cast!!!

Sada opsesivno probam svaku stranicu jel’ responzivna
Našao sam na stvarno dobro odrađene stranice, ali ima i loših primjera. Mora se paziti…

Baš kao i sto si rekao igraš se kao dijete u pijesku sa lopaticom tako mi i izgledas po tvojim komentarima :stuck_out_tongue:
AHAHAHHAHA

Nego šta… Čačkam po kodu, gledam za svaki tag što je pjesnik želio reći. Malo u css, malo u html. Responzivni dizajn = igra skrivača

1 Like

Hajde bacite oko, nešto sam pošarafio, radna verzija je na www.plivanje.net

Samo nemojte previše klikati jer sam pošarafio samo naslovnicu i putovanja po kategorijama.

Dodaj u css
transition: .7s all
na hovere u navigaciji…

EDIT: dodo sam “s” nakon “.7” :slight_smile:

1 Like

Zgodna điđa, TNX

Klikom na: http://prntscr.com/9ztn05
Dobijes: http://prntscr.com/9ztn5l

1 Like

Znam, sada je puno toga u rasulu jer sam se fokusirao na prikaz na mobitelu. Nekako sam očekivao da ćete to pogledati…
Najviše me zezaju tablice. Imaju fiksnu širinu i najbolja solucija je bila napraviti dva prikaza. Jedan uski za mob i drugi za sve ostalo.