MojPoslodavac.com počeo s radom

Iskreno nikada ne bih stavio mogucnost ocjene zakonitosti i eticnosti, to je vec malo ozbiljnija kategorija.

Samo hladne glave napravi što ti se kaže i ne srljaj grlom u jagode.

Dobro složi uvjete (doktori su nepismeni, nisu uvijeti) i računaj da SVAKI komentar moraš provjeriti prije nego što bude javno dostupan.
Barem bi ja tako napravio.

Nacimaj sve prijatelje da napišu komentar svojeg bivšeg i sadašnjeg poslodavca. Moraš od nekud krenuti.

1 Like

To je web za doktore, njima je etika važna stavka. Nisam preporučio kopiranje nego da imaš više ocjena.

1 Like

Ovo me zasmeja :joy: ali i od @trnac i moj komentar je dobronameran i sluzi da slucajno ne odes u zatvor.Mogli smo da cutimo i da ne pisemo nista ali jbg sto bi to uradili.

To obavezno uraditi kod ovakvih sajtova.Ja licno ne bi pokrenuo ovu temu za sajt ni slucajno.

1 Like
  1. Treba novi logo.
  2. Po meni bi ova žuta treba biti tamnija, (linkovi u navigaciji se ne vide dobro). Probaj staviti onda da bude boldano ili druga nijansa ili boja ili čak da tekst ne bude bijeli nego crni ili sivi.
  3. Kombinacija ove žute i zelene mi ne paše + još narančasta kod selecta texta (ovdje si možeš napravit nekakav color pallete https://color.adobe.com/create/color-wheel).
  4. Nije mi jasno što će ti u sidebaru arhiva i kategorije.
  5. Ovo sortiranje po država bi stavio iznad review-a i makno cijeli sidebar.
  6. Na landing page-u bi maknuo ovaj video koji se vrti u pozadnini, po meni to nije potrebno.

Evo to su neke stvari koje bi ja napravio drugačije, nemoj ništa uzimat srcu jer je samo moje mišljenje što se tiče samog dizajna.

1 Like

@anon67150764 Sve za deset, iskreno volim takvu vrstu feedbacka i drugog misljenja :+1:

@nekirandomlik Mnogo hvala za listu, radi se na popravkama :slight_smile:

1 Like

Hvala na tome.
Cim sam video temu sajta odmah sam se setio slucajeva na stranim sajtovima.Sto znaci ako stranci u tamo nekim zapadnim “uredjenim” drzavama imaju problema,zamisli onda sta se desava ovde kod nas na balkanu.