Mojsmjestaj.hr - Doslovna kopija Apartmanije

Dakle, kopirali su nam već footere, tekstove, slike, headere… ali ovo je previše.

Lik je za izradu mojsmjestaj.hr iskopirao doslovno cijelu strukturu Apartmanija.hr poratala. URL-ove, kategorije, podkategorije, izgled stranica, izgled oglasa, izgled registracije usera, + rewrite-ao bitne tekstove.

Dakle, krajnje kreativno…

Stvar je poslana odvjetnicima, čekam odgovor…

Po mom iskustvu, to uglavnom budu “djeca”.
Jedan mail, prijetnja, i sve skidaju.

Detalji domene mojsmjestaj.hr
Datum isteka: 19.01.2013
Tip domene: naplatna domena

Vlasnik
Naziv: ---------
Adresa: Hrvatska, Slavonski Brod, Savska 14, Gornja Vrba

Administrator
Naziv: DNS Admin
Organizacija: I. T. PLUS d.o.o.
Adresa: Hrvatska, Pula, Dalmatinova 4

dexter.hr

Osobno mi je njegov dizajn bolji :), ali sretno s tužbom…

sto ima copyright za nacrt dizajna stranice ?

403 forbiden…

Riješeno je.

A neznam kako ti je kopirao stranicu, koristio isti template ili iskodirao cijeli sustav ponovno sa istom bojom i fontom slova mislim da se takve stvari mogu kopirati pa jos cemo ici tako daleko da nitko nesmje u nasu nisu na webu ili nase podrucje djelovanja???
Ako je kopiran sadrzaj onda je to druga prica…

da je imao com domenu nista mu ne bi mogao…

nebih se sada htio petljati u slucaj digits-a posto nisam uspio vidjeti kopiju web-a, ali bas me je popic nesto podsjetio na podforum plagijati na m3dot forumu di je valjda svaka frustrirana budala i brijac da je nesto posebno si brijao da ga je netko pokrao i sl. egotriperske sheme…

opet napominjem, pri svojem postu nisam mislio na digitsa… u biti ovaj post bi bio offtopic mozda…

ugl. ak je covjeku zbilja vecino toga sripo… zalosno, al ocito da je na to spala nasa scena…sve vishe vidim stvarnih ripova te projekata dignutih na gotovim tempaltesima kako od kvazi freelancera tako i od “pro” firmi koje obicno prve izletavaju na pojam web dizajna na gospodinu guglu i sl…

Stvar je riješena.