Molim komentar za web stranice

Pozdrav svima, tek sam se pridružio pa želim staviti neke svoje radove.

Apartmani Lorena - www.trogir-apartmani.net

Apartmani Buble - www.buble-apartments.com

Midera Studio Vez -www.midera.hr

Nadam se da nije previše 3 stranice odjednom, ali ko stigne neka pogleda barem nešto…

Svi komentari i kritike su dobrodošli, nadam se da ćete mi pomoći da naučim još više o izradi web stranica…

Pozdrav. :zhuja:

Denis.

Dopadljiva stranica, ništa fensi ali korektna. Jedino bi popravio da sve bude na istom jeziku - naslov ti je uvjek APARTMENTS i na HR i na FR i na svim. Isto vrijedi za forme. Uvijek imaš npr. onama.html

Ovdje bi stavio da je defaultni jezik engleski jer je i naziv domene na EN.
Na ovom webu si ok složio nazive formi.
Crta na hooveru na donjim linkovima mi je previše odmaknuta od samog teksta.
Na slikama imaš napisano KUĆA 1, KUĆA 2, KUĆA 2 premda sam bio na EN jeziku.

[quote=“Denis_Trogir”]
Midera Studio Vez -www.midera.hr[/quote]

Duplić:

Možda da staviš neki kratki video kako se strojno veze jedan amblem. To bi bila opačina. :slight_smile:

Izgleda veoma lijepo, dugo nisam vidio tri dobre stranice istog proizvodjaca. Nastavi tako!

Stranice su ok, i korektno odradjene.
Bravo !

Hvala na komentaru, probat ću to sredit čim uhvatim vremena :slight_smile:

• jednostavno nije loše. Možda da staviš da su na naslovnoj linkovi i slike i naslov a ne samo ovo opširnije.
  • pozdainu riješi na malo drugačiji način.ovdje:
    http://www.trogir-apartmani.net/onama.html
    kada skrolaš ti se ponavalja isto ne izgleda dobro.
  • napravi kontakt formu.
  • ocjena 3 :smiley:
  • puno bolje nego prva.
  • stavio si link na sliku na naslovnoj stavi da je i naslov isto link.
  • ovaj caption na slikicama za apartmane stavi da se ima toggle(‘fast’) kada se dođe hover. znaći da se prikaže kada dođeš mišem preko inaće ne jer ovako nekako smeta da vidim sliku kako spada.
  • malo mi je ova siva na sivi u gumbu čudno pre slabo se vidi
  • u footeru imaš neki čudni padding ili margin sa svih strana pa ti se odvaja od ruba
  • i daj molim te stavi min-height na sadržaj da je footer uvijek footer da ne dolazi na pola str ako na apartmani
  • na cijenama molim te riješi ovu tablicu malo ljepše ovo je grozno. da se to punoo elegantnije riješiti
  • molim te poigraj se malo s formom za kontakt. i ako si već koritio generiranu nemoraju to svi znati:: PHP FormMail Generator ::
    sve u svemu solidno bolje nego prva 3++ :smiley:

nikakav konkretan komentar samo mi izgleda nekako prazno i čudno bolja mi je druga st.

pozdrav :smiley:

span class=“style5”>

no no…

inače, ako si početnik, ugodno sam iznenađen.
Imaš smisla za to, sretno!

bez fleša… bravo :slight_smile:
seo na stranici se moga bolje izvest… ali pitanje je koliko je platio narucitelj

Prva dva su uradjena veoma dobro.

Ovaj treći, pa baš i nije sjajno najviše zbog odabira pozadine i boje slova, plava boja i siva slova baš i ne idu jedno sa drugim.

sefe uzmi wordpress imas dobri stvari

Ok dizajn, sasvim pristojno, mada ima prostora za poboljšanja. Samo naprijed! :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja