Molim pomo� oko prijevoda par re�enica na engleski

Prvo da opisem situaciju.
Kao hobista jednog od vecini ljudi neobicnih hobija u raspravi na jednoj news grupi koja okuplja zaljubljnike u taj hobi vec vise od 2 desetljeca diljem cijele zemaljske kugle, na nagovor sudionika te news grupe prihvatio sam se izrade portala posvecenog nasem hobiju. Potrosio jako puno vremena i nesto sitno novaca, no broj posjeta je minoran. Jednostavno broj posjeta je mali jer vecina ljudi nezna za portal. Oni koji znaju, kada na news grupi napisem da posje e portal, prvi dan dodju a poslije nista. Portal osvjezavam gotovo svakodnevno i nitko se nije bunio da nevalja, da je ruzan, neazuriran i slicno, cak dapace primio sam puno pohvala za isti.
No jednostavno neka lijensot ili inercija ljudima valjda neda da dodju na portal. Na grupi postavljaju bezbroj pitanja na koja imaju odgovore na portalu, no nikako da tko dodje na portal…
Dnevno je manje od 10 posjeta iz cijelog svijeta, mada ljudi stalno dolaze, no broj je jako jako mali…
Nema nijednog komentara ispod tekstova, nitko a ne lajka mada vjerujem da lajkaju po netu svako sranje, zuto vijesti, guze, cice, ovo ono…
Kad sam rekao da ga necu vise odrzavati svi su se pobunili, kao da sam sebican i lijen i to… I tako 2 puta…
Odrzavanje sitog mi na dan uzme 1 sat, jer treba traziti vijesti okolo, filtrirati sto je zanimljivo i slicno, i mislim d anema vise smisla ovako.
Sad, kako je moj engleski daleko daleko losiji od stanovite Ingrid (oni koji ovo citaju a iz Hrvatske su znaju na koju Ingrid mislim, ostali neka zanemare �tos) molio bi da mi netko prevede ovih par recenica na engleski i posalje na private.
Ne mora biti 100% toďż˝an priejvod, moďż˝e i svojim rijeďż˝ima, glavno da prijevod okvirno odgovara mom tekstu i ne mora biti 100% toďż˝na gramatika i pravopis, barem okvirno, jer ja nemam pojam o engleskoj gramatici mada ga 100% razumijem…

Hvala lijepa:

Tekst za prevesti______

Po�tovani posjetitelji portala !

Portal xyz je na velikoj prekretnici. Daljnje postojanje portala je upitno zbog premalog broja posjetitelja (manje od 10 dnevno).
Ako se broj posjeta ne pove�a, portal se zatvara jer mi dnevno uzima vi�e od 1 sat vremena za odrzavanje i svakodnevno dodavanje novih vijesti.

S obzirom da portal postoji veďż˝ par godina, i broj posjeta se nije digao, zakljucio sam da mu posjecenost mozemo dici na neke od nacina:
cescim posjetama
vasim komentiranjem clanaka na naslovnici
obavijeďż˝tavanjem svih za koje znadete da ih zanima ova tema o postojanju portala xyz raznim metodama (vaďż˝i facebook i ostali frendovi, forumi, news grupu, e-mail …)
postavljanjem linka portala xyz na razna mjesta
ostali oblici promi�be.

Portal ce raditi jos tocno mjesec dana i ako se broj posjeta ne poveca sa 5-6 dnevno na vise, nakon nekoliko godina postojanja gasi se zauvjek.

webmaster


Ako tko zeli ovo prevesti na engleski bio bih zahvalan…

Pozdrav svima i hvala lijepa ako se nadje netko tko zeli pomoci…

izvinjavam se na koristenju cro znakova sa kvacicama, vidim da forum ne interpretira znakove čćžđš kako spada pa je tekst malo zbrljan…

Pokusao sam naknadno zamjeniti znakove sa kvacicama onima bez no ne da se, pise da mogu samo do 10 minuta nakon pisanja teksta…

hvala na razumijevanju.

Jozek

Mene zanima koji je portal. Eto prilike za koju posjetu sa ovog foruma :).

Dear visitors!

Our web site xyz is at the great turning point. The existence of the website is questionable due to the small number of visitors (less than 10 per day).
If the number of visits doesn’t grow, the website will close because it requires more than 1 hour per day for maintenance and adding of new content.

Given that this website exists for a couple of years yet the number of visits did not grow, I concluded that we can try and raise it with some of these methods:

  • your more frequent visits
  • you commenting articles on the home page
  • informing everyone that you know, that could be interested in the topic, about the existence of this website through various methods (your facebook and other friends, forums, newsgroups, e-mail …)
  • placing a link that leads to xyz website to various locations
  • other forms of promotion

The website will run for exactly one more month and if in that period the number of visits does not increase to more than 5-6 per day, after several years of existence, we will be forced to shut it down, forever.

Webmaster

Par malih dorada, ako smijem…?

Dear visitors!

Our website xyz is at an important turning point. The continued existence of the website is questionable due to small number of visitors (less than 10 per day).
If the number of visits does not grow, the website will have to be closed because I currently have to invest more than one working hour per day for technical maintenance and content writing.

Given that the website exists for a couple of years now, and the number of visits hasn’t grown in this time, I have concluded that we can try and raise the number of visits by some of these means:

  • your more frequent visits,
  • you commenting articles on the home page,
  • you informing everyone you know would be interested in issue of securing continued existence of this website (inform your facebook and real-life friends, people you contact via forums, newsgroups, or e-mail, etc.),
  • you placing a link to xyz website to various locations,
  • other venues of promotion.

The website will run for exactly one more month, and if in that period of time the number of visits does not increase from 5 or 6 per day to more, we will be forced to shut it down forever after several years of existence.

Webmaster

Eto, znao sam da ako napravim mockup netko će doraditi, hvala tsereže :slight_smile:

Hvala decki !

Puno hvala !!!