Molim preporuku za stranicu za testiranje

Bok,

molio bih preporuku gdje bih mogao tesitrati wordpress temu kako izgleda u starijim browserima kao što su
IE6, 7 i sl…

Hvala !!!

IE NetRenderer - Browser Compatibility Check -

Probaj ovo: Check Browser Compatibility, Cross Platform Browser Test - Browsershots

Još i: Browsera - Automated Cross Browser Web Application Testing Service
BrowserCam : Browser testing and cross browser compatibility testing products and tools, including free cross browser testing tool.

A možeš i instalirati IE 6,7,8,9 pa koristiti pravu stvar.

IE9 otvoriš developer tools pritiskom na tipku F12 i možeš preko njega odabrati browser mode i document mode od IE7 do IE9

[quote=“chief_wolfinjo”]Bok,

molio bih preporuku gdje bih mogao tesitrati wordpress temu kako izgleda u starijim browserima kao što su
IE6 [/quote]

IE6 je totalno out. A ako ti netko dođe na stranicu u IE 6 možeš slobodno mu staviti poruku na upgrade.

Hvala na prijedlozima :slight_smile:

gorcc, ma to i misli postaviti , samo želim vidjeti u živo kako izgleda Warning odnosno poruka za upgrade :smiley:

[quote=“chief_wolfinjo”]Hvala na prijedlozima :slight_smile:

gorcc, ma to i misli postaviti , samo želim vidjeti u živo kako izgleda Warning odnosno poruka za upgrade :D[/quote]

To lako možeš napraviti sa UserAgent spoofer-om, samo potraži ekstenziju za svoj browser.

Niti jedan IE simulator (uključujući i browser mod
u IE9) ne renderira stranicu 100% isto kao i orginalne verzije IE6,7,8.

Jedina sigruna varijanta je instalacija tri
virtualne xp mašine, na kojoj će biti po jedna
verzija IE-a, pošto na winima ne mogu biti
dvije različite IE verzije.

Ja sam to baš jučer napravio.
Sada imam

win7 sa IE9
winXP sa IE8
winXP sa IE7
winXP sa IE6

Samo ne znam kako da sheram i sinkoriziram neki file
na četri mašine.

Shareas isti direktorij na fizičkom disku i mapiraš ga kao pogone u virtualnim mašinama. Zapravo, trebao bi imati u konfiguraciji virtualne mašine čak i opciju da omogućiš pristup fizičkim diskovima. Malo počačkaj, na svakoj je virtualnoj mašini koju sam ja koristio to bilo vrlo jednostavno.

Hvala na savjetu.
Moram se još malo
poigrati sa tim mašinama.

Ovo sam probao…i dobio 81 posjetu na stranici sa 81 različite IP…

Utilu IE Collection - Utilu.com
Utilu IE Collection contains multiple standalone versions of the browser Internet Explorer, which can be used at the same time.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja