Molim procjenu

Napravio sam ova dva sajta uz pomoć flash templata prije nekog vremena

http://www.ordinacijaknez.com
i
http://www.toplicedoo.com

pa vas molim za mišljenje.
Koliko se može naplatiti cijeli takav posao: odabir hostinga,domene,izrada stranice u swishmaxu,obrada foto i sve što ide uz to…
Koliko se naplaćuje održavanje stranica?

Moj savjet ti je da ne koristiš zvuk na stranicama jer nema ništa iritantnije od toga, pogotovo ne ovako napastan!

Hvala na savjetu,maknuo sam muziku,a i brže se dižu stranice…
što se tiče cijena izrade ovakvih stranica kakva info?

Ja, recimo, nemam flash na svome računalu, a posve je moguće da mnogi ljudi koji surfaju iz svojih firmi imaju onemogućen flash sadržaj (zbog igrica, npr.). Tako da nisam vidio ništa osim naslovnice. Zanimljivo je da čak niti ne znam gdje se te ordinacije nalaze, koji im je telefonski broj i sl.

Da ne govorimo o tome kako će te tvoje web stranice bilo tko naći preko Googlea ako upiše "zubar " ili sl.

Za ovu drugu nisam vidio baš ništa.

prvi link tj. ordinacija je D. gerveisa 4 Crikvenica meni nije daleko a nikad cuo za njih

ordinacija je nova,nema godinu dana

[quote=“tsereg”]Ja, recimo, nemam flash na svome računalu, a posve je moguće da mnogi ljudi koji surfaju iz svojih firmi imaju onemogućen flash sadržaj (zbog igrica, npr.). Tako da nisam vidio ništa osim naslovnice. Zanimljivo je da čak niti ne znam gdje se te ordinacije nalaze, koji im je telefonski broj i sl.

Da ne govorimo o tome kako će te tvoje web stranice bilo tko naći preko Googlea ako upiše "zubar " ili sl.

Za ovu drugu nisam vidio baš ništa.[/quote]

da,svjestan sam toga ali i to je mana flasha na webu i tražilicama.savjet kako optimizirati flash u tražilicama,osim tagiranja u index.html-u?

Meni se jako sviđa druga stranica. Inačle, ja obožavam flash stranice, ali koje su dobro napravljena, a ova druga to je!

No flash ima mane koje je naveo tsereg:

[quote=“tsereg”]Ja, recimo, nemam flash na svome računalu, a posve je moguće da mnogi ljudi koji surfaju iz svojih firmi imaju onemogućen flash sadržaj (zbog igrica, npr.). Tako da nisam vidio ništa osim naslovnice. Zanimljivo je da čak niti ne znam gdje se te ordinacije nalaze, koji im je telefonski broj i sl.

Za ovu drugu nisam vidio baš ništa.[/quote]

naravno…

flash se koristi za portfolije, i lične stranice, a mnogim privrednicima su danas to >statusni simbol<

ponajvise advokatima… :slight_smile:

i to su stranice uglavnom (bar bi trebale biti) koje ne vape za organskim posjetama, nego iskljucivo posjetama preko linkova ili direct/bookmark… uglavnom studio za dizajn
u footeru neke stranice pise ‘designed by [link prema studiu]’

ili na vizitki advokata pise
http://www.advokat.ba

statusni simbol…
(kao sto je nekada bio rolex)

Dobro, da rezimiram…bez obzira na sve mane weba u flashu jer ionako jedino to znam radit (iz hobija ili usluge),zanima me dakle cijena izrade ovakvog flasha uz pomoć templata i sve što ide uz to,(sređivanje hostinga,domene,obrada foto,google maps,održavanje),odnosno koliko i vi to naplatili na crno da nekom zatreba nova web stranica u flashu…

3000kn a na bijelo 5-6k

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja