Molim promjenu nicka

Moze iz jojo u kr1pt :slight_smile:

Molim da mi se nick promjeni u predradnik što sam i bio na poslu jer sadašnji nick iako se radi o Linux programu za rad s udaljenim poslužiteljem svi shvaćaju kao “muška kurva”. Hvala unaprijed! Pozdrav s plavog Jadrana.

Molim da mi se nick webjumfer promjeni u zgubijumf jer se upravo to dogodilo i bilo pomalno bolno :mini:

Ili da uzmeš boliguza?

:smiley:

Bok,
Vidim da neki članovi promjenili nick. Jel mogu ja promjeniti u Zgubijumf ? hvala

:zbogom:

Korisničke oznake nisu zajebancija pa da ih mijenjate svakih pet minuta, a pogotovo ja nisam oglasna ploča pa da preko mene šaljete poruke u obliku nickova u svijet. Imate potpise i Facebook.

Vidim da se tu nešto sakupilo zahtjeva, pa ako hoćete promjenu, zatražite ponovo iza ovog posta ili meni na PM, ali imajte na umu da vam nakon toga [color=red]barem slijedeće tri godine više neću mijenjati nick[/color].

Pa dobronamjerno preporučam da si uzmete koji tjedan i vidite kako se stvarno želite zvati slijedeće tri godine.

Stvarno mi je želja zvati se Zgubijumf i to zauvjek :eu:

Svi mjenjaju nick

Kakva li je ovo zavladala epidemija promjene nikova ???:sherlock:
ja necu mijenjat svoj
Ko je prvi poceo, taj je izvor Nik-eserihije coli :slight_smile:

Ja sam sad novi čovjek od kad imam novi nick, osječam se ponosno :lula:

tnx, tsereg :kuc:

Može promjena nicka iz GoP u Tomekk?

Tnx.

Hvala za promjenu, ovaj stari je bio već ocufan :smiley:

Iz trenutnog u “ilistes”.

Molio bih promjenu iz trenutnog u ‘tstankovic’. Nema žurbe, nije hitno.

Hvala.

[quote=“Start”]Molio bih promjenu iz trenutnog u ‘tstankovic’. Nema žurbe, nije hitno.

Hvala.[/quote]

Tsereg neće dopustiti jer si plagijator. :zub:

Ako može promjena nicka u t00m

thx

Može promjena u INsyy,hvala puno!

Osjecam se pokradeno :smiley:

I provozano. :slight_smile:

Pun intended? :smiley: