Molim savjet kako zaraditi od webmajstorisanja

Ja mislim da ti je najbolje razradit onu stranicu od ursulje tolj vjerujem da ako je optimiziras da ce imat minimalno 16 posjeta dnevno.

1 Like

Ne radin više za Uršulu. Njoj triba dizajner a ne programer. To je sas zapuštena stranica a ona ima dizajnera. Još nije taka stranicu. Ovo doli je sa moje poslovne stranice. Uršulina zapuštena to nikad newće postići.

7485

Now online: 1
Max online: 30
at Thursday, 30. May 2019, 13:09:29 CEST
Last 24 hours visitors: 67
24 hours max: 409
at Friday, 31. May 2019, 5:39:02 CEST
Visitors this month: 474
Last month: 1528
Monthly max: 1886
at May 2019

Pa sa tom posjetom 67 dnevno da imas adsense imao bi minimalno 4000 klikova dnevno. Nek su po 0.01 cent to ti je 40 eura dnevno. Steta sta nemas adsense vise. Vjerojatno neki Bosanac radi u googleu pa ti je dao ban jer zadnji mail koji sam primio od googla lik koji je pisao mail imao je Bosanski naglasak.

2 Likeova

Samo ti zajebaji!! ()

Uzmi gajde(samo pusi i stisci) i sviraj na trgu i zaradit ces novce. Bar bi ja tako na tvojem mjestu.

Mislim da je u sferi fantastike očekivati zahtjev i ponude za posao ukol’ko se ne prati bleeding edge posljednji industrijski standard. As simple as that.

Jeba me magarac ako si ti normalan!! Ljudi naučite se kad se radi da se radi, a zajebaje se na poslovnoj večeri. Bar je tako bilo u samoupravnom socijalizmu.

Vidimo kud je tebe to dovelo… a da sam normalan - nisam nedo bog da sam normalan.

Di me dovelo i šta me tu dovelo?

Samoupravni socijalizam.

1 Like

PHP5 je obsolete (eng. Istek’o; nije više u upotrebi) jer se koristi PHP7 (tačnije 7.4 koji ima dosta unapređenja u odnosu na 7.0).
Isto tako nekad davno, kad se PHP5 koristio, PHP4 post’o obsolete a to je bilo okruglo prije 15 godina. Dakle: niko živ nema nijedan validan, legitiman niti logičan razlog da koristi PHP4 od 14. Srpnja 2004. pa na ovamo.

Edit, rek’o bi’ jula al’ bi onda možda bio protjeran. :stuck_out_tongue:

@tpojka na mom hostingu je 7-mica.
A @petarcro evo ti malo pa se informiraj:

A evo i čovik koji mi je puno dobra napravija u životu

Pa obrati se onda HDZ/SDP-u da ne mozes zivjet od mirovine pa nek ti pomognu.

???

kaj ste se obrusili na covjeka kaj trazi savjet a ne popovanje…svacije zivotne okolnosti su drugacije i odvedu ga tam di je sad…ak je sad lose ne znaci da ce uvjek bit tako… naucil sam to na vlastitoj kozi uz veliku cijenu…guglajte colonela sandersa iz kfc da nikad nije kasno…bez obzira na samoupravni socijalizam

uvjek mi je bilo privlacno taj naziv webmaster pa sam se u neko doba pocel bavit tim zaradama na internertu… ugl na autosurf stranicama isl scamovima… pa sklepavao wp autoblogove…naravno da nisam zaradil nis…30 god i samo 6 mj staza… stotine prijava za posao…zicas staru 10 kn za kavu…al onda se sve promjenilo… dobio sam pravi posao preko interneta za lionbridge…pa prevodio stosta… i na kraju radim najludje stvari kaj sam mogo pomislit da cu radit kao dipl ing kemije…

ko poluuspjesni webmaster i uspjesni tarot majstor mogo bi te # Davor_R_Bergam savjetovat da napises autobiografsku knjigu o svojim iskustvima…samo ovi postovi na forumu su odlican materijal…moze se zvati kako ne biti webmaster ili kako nisam uspio kao webmaster (i mlmovac kao ni ja)…prvi cu kupit primjerak…

2 Likeova

Samo ovaj komentar:

Palac gore za ideju. Davorove odgovore je uvijek bilo zanimljivo čitati, nikada ne znaš da li trolla ili je ozbiljan :smile:

A verziju 4 je jos vise obsolete. Ako pocnes koristiti verziju 7 neces osjetiti razlike.

Ne bitan je sustav. Tu je bitno samo znanje i prebacivanje na druge tehnologije u sto kracem roku. Tehnologije su tu najmanje bitne.

Netko ce reci, da cjelozivotno ucenje nije moguce, ali to nije tocno.

Vazno je koliko se i ulaze u sebe.

A nemoraš ništa kupiti. Evo čitaj besplatno

1 Like

With us , story go viral.
We have data , we have communities.
Priča priča o svojoj vrijednosti i income-u.
Dostupan prostor posle 5 paragrafa.(Only approved banners (Dalily min 100k users)

DM me. :slight_smile:

Best regards.