Molim savjet za aff, stranicu

Pa to su najfriškiji templateovi.

OK, postiga sat 76% SEO optimizacije.
Sad mi savjetujte kako stranicu popularizirati u USA, Kanadi, UK, Francuskoj, Italiji, nordijskim državama, Australiji, Njemačkoj…

http://davor-marketing.biz/

Niko! (Skraćeno od Nikola) Nezna Nikola ništa!

Stranice bez kvalitetnog sadržaja nemaju nikakvu šansu da udju u google-ovu ponudu na pretrazi osim ako nisu debelo plaćene kroz reklamne kampanje.

1 Like

Ja iman kvalitetan sadržaj.

Davore ne moguce je rangirati stranicu bez jedno 500-1000-3000 reci na page-u, za koju kljucnu rec se zelis rangirati posto ti je tittle svuda for dear ladies(h1)? To na guglu ne kuca gotovo niko?

Ukoliko se zelis rangirati za kw Best jewerly for ladies stranica treba da ti izgleda nalik ovoj sa sadrzajem, sto znaci tekstom i slikama.

Proveri kod vidi koliko ima h1 h2 h3 h4 tagova, napisi slican content i slican broj reci i postavi na.

http://davor-marketing.biz/jewelry.html
Stim sto je gotovo nemoguce rangirati to sa ovom domenom davor-marketing, moglo je pre 10 godina danas ne.

Treba ti relevantna domena, npr ladieslife.biz

To ti je to ukratko :slight_smile:

1 Like

Ja ga ne vidim. Ono što mogu garantovati je da kad ga uočim - stranica će biti u prvih 10 linkova na Google-u.

Meni je generalno žao, rado bi na neki način pomogao, pogotovo nakon ručka iz Caritasa kojeg si objavio neki dan. Ponekad treba biti iskren prema sebi. Već dugo pišeš, piskaraš ali bez konkretne ideje i plana. Očekivati ideju da je netko napiše kako bi ti zgrnuo 20 hiljada (koje silno trebaš) je ludost. Zadaj neke ciljeve. Ponekad je bolje ugasiti računalo na 5 dana i razmišljati ležeći. Računalo te samo odvede negdje beskorisno i gubiš vrijeme. Razmisli, smisli i malim koracima polako. Ne kažem da ćeš uspjeti, niti zaraditi ali moraš imati neki plan, viziju, strategiju. Smisli nešto drugačije. Preko noći nema ništa. Ne znam… Napravi youtube kanal u kojem ćeš napraviti kratki video što se tog dana jelo u Karitasu. Za godinu dana ćeš imati plaćicu barem neku ako ne i više od toga. Početak je težak ali ljudi su osjećajni, pratiti ćete, nemoj pisati gluposti već samo snimi što se tog dana jelo i tako svaki dan konstantno. Čestitaj im blagdane kad dođe to vrijeme. Kad budeš imao par iljada pratitelja, snimi kako si u parku nekom, hraniš golubove starim kruhom. Napiši: “pola meni/pola njima” … ljudi će počet gledat i pratiti jer znaju da od toga živiš. Piši gramatički točno, nemoj pisati “a ča ja znan, bas je lipo” … suzdrži se, budi skroman i na neki način mističan. Kad snimaš hranu, snimi na balkonu ili prozoru da se vidi dobro a ne u polumraku nekom kao da si vampir. Eto ti ideje ali neeeee… ti ćeš i dalje o Titu i partiizanima

7 Likeova

fotoshopaj si melaniju u krilu i belji se s natpisom protiv trumpa i da vidis popularnosti u ameriki hehe… btw probaj na instagramu s @poormanslunch

A što bi itko više gubio vrijeme na tebe. X puta si tražio savjet ovdje, X puta su ti ljudi davali savjet, X puta si ih ignorirao. Žao mi te al’ nisi za žalit. I da, nema to nikakve veze sa tvojim zdravljem niti financijskim stanjem. Jednostavno si nedokazan. Što god da ti netko napiše ti ćeš

2 Likeova

@osamabinmladen

Već je mogao naučiti php 5.x i nakon toga proučiti php 7.x i zaraditi neke pare.

Uskoro dolazi php 8, a on i dalje kuca php 4.x sa kojeg se ne zeli maknuti.

Ili neka nauci php 7.x, python, go, erlang(elixir), sa svime moze naci remote posao.

I obavezno raditi za strance u fusu (remote).
Domaci ne mogu (ne zele) platiti satnicu minimum 20 eura u ukupnom trosku, a kamoli vise.

Hvala na konkretnim savjetima. Preinake su napravljene ali 5 iljada riči nemože pročitati ni narodna milicija!
Još se čujemo!

Pa nece… al ce ti pomoci da sa rankiras… i onda ce neko uletiti na jedan od clanaka, procitat 500 rijeci i kupit preko tvog aff linka nesto i ti ces dobit svoj procenat

Simeon, hvala na objašnjenju.

Jedino da se napomene još jednom (nije zgoreg): nikako kopirati članke; niotkud.
Google prepozna već indeksiran članak na prvobitnoj adresi i blokira domenu dok si rek’o SEO.

Može li malo komentara?

http://davor-marketing.biz/


2012 mercedes cls 63 amg 0 60

http://davor-marketing.biz/