Molim uslugu sve s kojima sam surađivao :)

Budući da sam na ovom forumu već dugi niz godina i obavio sam zaista velik broj suradnji s raznim članovima, molio bih sve one koji su samnom surađivali vezano uz promociju ili vođenje društvenih mreža i pisanja članaka da mi pomognu u početku pokretanja obrta s recenzijom na Facebook stanici. Ukoliko imate volje izdvojiti 5 minuta, molio bih da mi se javite na PM.

Nadam se da vam ovo neće biti problem, a meni bi uistinu PUNO pomoglo. Hvala unaprijed! :slight_smile:

Ja imam samo pohvale za tebe - objasni na PM što ti točno treba

Poslao PM. Hvala! :slight_smile:

Bump, stvarno bi mi bilo od pomoći kada bi se javili. 5 minuta posla doslovno, a meni puno znači.

Pisi na PP sta ti treba.

BUMP! :slight_smile:

Budući da sam na ovom forumu već dugi niz godina i obavio sam zaista velik broj suradnji s raznim članovima, molio bih sve one koji su samnom surađivali vezano uz promociju ili vođenje društvenih mreža i pisanja članaka da mi pomognu u početku pokretanja obrta s recenzijom na Facebook stanici. Ukoliko imate volje izdvojiti 5 minuta, molio bih da mi se javite na PM.

Nadam se da vam ovo neće biti problem, a meni bi uistinu PUNO pomoglo. Hvala unaprijed!

Bumppppppp! :)…