Molim vaše mišljenje

Zamolila bih da pogledate blogU krilu očevom i ako imate vremena iznesete svoje mišljenje. Pišem ga tri mjeseca i dnevna posjećenost mi je 18 je li to malo? I koji je vaš prvi dojam? Hvala!

18 posjeta dnevno je dosta malo. potrudi se naparavi dizajn ili kupi neki gotovo i ipovečati će ti se količina korisnika sigurno, jer ja prvi nebi htio to čitati što god da pišeš. jer ovo je užasno kako zgleda

Moram vam se pohvaliti da sam došla do prosjeka posjeta 40 i pagerang 2 u roku od 4 mjeseca! Što mislite?

Katastrofa bilo, katastrofa ostalo.
Vjerojatno je odlično za ljubiteljice šljokica i junkie mrdajućih pozadina.

Probaj pola sata zuriti u pozadinu, bolje od bilo kakve droge :potboy:

pune su mi oči suza…

hm, baš čitam jedan blog na čiji link sam ovdje naletio, prije nekih par mjeseci, pa pogledaj i usporedi s tvojim
http://www.istokpavlovic.com/blog/

promjeni pozadinu…

ako baš iz nekog razloga ne želiš mjenjati pozadinu, svakako promjeni boju teksta u bijelu jer će se puno lakše čitati. Isto tako radi više odlomaka. Gledaj da ti 3-4 rečenice (ovisno o broju riječi) budu jedan odlomak jer ovako je teško pratiti. A broj čitatelja… svaki napredak je dobar, možda malo izmjeni linkove sa drugim blogerima pa ti se poveća broj čitatelja.

koliko god volje imao za pročitati dijelić teksta…nisam uspio… kao što je većina rekla mjenjaj prvo pozadinu osim ako se radi o 3d efektu ,a ja nažalost nemam naočale…

Definitivno je potrebna promjena pozadine

Primljeno na znanje promjenila sam pozadinu. Nju sam ionako stavila čisto da vidim da li znam mijenjati neke stavri. Znate ja do prije 4 mjeseca nisam ni znala da postoje skripte, CSS,HTML ili BB kodovi, pa zaboga ne pripadam internetski pismenoj generaciji. , prešla sam 42 g. domaćica sam sa završenom sss školom prije 25 godina mislim da od vas neki ni nemate toliko.
Hvala vam na korisnim savjetima. čovjek uči dok je živ a eto došlo je vrijeme da stariji uče od mlađih.:zhuja::kuc:

[quote=“mikibm”]hm, baš čitam jedan blog na čiji link sam ovdje naletio, prije nekih par mjeseci, pa pogledaj i usporedi s tvojim
http://www.istokpavlovic.com/blog/[/quote]

Hej čovjek se bavi internetskim markentingom i završio je nuklearnu fiziku, baš nas dvoje možeš usporediti.
Moj blog ne bavi se popularnim, bombastičnim temama temama i zato nikada neće biti jako popularan. ukoliko imate još koji savjet rado ću ga poslušati.

Ps. u gornjem postu mislila sam na informatički nepismenu generaciju.

Ne treba sebe podcjenjivati :slight_smile:
blog koji sam stavio kao primjer je primjer, bar meni, bloga, koji i dizajnom i smislom za tekst i humorističnost, daleko odskače od prosjeka, no to nije razlog da se iz toga ne nauči nešto.

Evo sada je već zantno bolje, sada jos samo izmjeni boju slova da bude bijela ili tako nešto, da se lakše čita. Malo po malo i biti će super, nitko se nije rodio sa svim znanjem.

ne čitam blogove, ali iziritirala me popup reklama za travian koja je iskočila na dva monitora…

pozadina je dobra odlična! bolja nego neki dan 1000 puta :smiley:

“…Taj čovjek je povijesna osoba i kao takav je prije 2011 godina hodao ovom zemljom, jeo i pio kao i mi.”

Nije li tada bio premlad za to?

Smatra se da je rođen između 7. i 2. prije Krista, najvjerojatnije 4. pr.Kr.
U svakom slučaju, nije bio premlad da bi znao hodati.

Svejedno, ne treba biti baš toliko precizan, kao, hodao je prije 2011 godina, pa se pitam je li hodao prije 2010 i prije 2012 godina.
Puno bolje bi bilo odokativno “prije 2000 godina”.

[quote=“gambo”]Smatra se da je rođen između 7. i 2. prije Krista, najvjerojatnije 4. pr.Kr.
U svakom slučaju, nije bio premlad da bi znao hodati.

Svejedno, ne treba biti baš toliko precizan, kao, hodao je prije 2011 godina, pa se pitam je li hodao prije 2010 i prije 2012 godina.
Puno bolje bi bilo odokativno “prije 2000 godina”.[/quote]

Ma vi ste genijalci.:doki: S vama nikad nije dosadno.:gubise: Lijepo je da ste nešto i pročitali počašćena sam. U svakom slučaju hvala vam.:zidov: Znate zabavno je pisati blog jer stalno imaš priliku nešto promjeniti, a s obzirom da to u stvarnom svijetu i nije tako lako zato Hvala bogu na virtualnom svijetu

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja