Molim za pomoć hitno mi je - ime domene

molim sve za pomoc smisljam domenu za firmu vec mj. dana i nikako da smislim neku dobru … ok domenu a uzeo bi com … i naravno hr …

e sada sajt bi bio tipa kao eph.hr … pa da znate u startu ako mozete pomoci sta trazim

znaci umrezavati cu svoje sve projekte … i siriti dalje

unaprijed hvala

Hmm…Najbolje ti npr:global community site da ti ide gcs.com To je samo primjer!!
Danas je domena sve manje i manje zato pozuri,idi vec provjeri imal ti neke domene,
nadam se da sam barem malo pomogao

nisi mi bas puno pomogao no svjedno hvala ti

i da znam domene nestaju preko noci

Vjeruj Znam kako ti je uglv
Danas je tesko pronaci pravu domenu

Sretno ti u trazenje :smiley:

lp

odigledolokomotive.hr

e sad … da mi je barem jos neka inspiracija … hmm

Kod registracije HR firme, naziv mora poštivati neke regulative. Znači da ne možeš dati naziv firmi kako se tebi svidi.

Preporučam da uzmeš nešto kratko i nedefinirano jer ako imaš firmu koja se zove
npr. Rakun informatika d.o.o., vrlo će biti zanimljivo ako se kreneš baviti npr. voćarstvom, iznajmljivanjem apartmana ili nečim petim.

Bez razmišljanja bi kupio zyex.biz.

nesto kratko sam i mislio … kao sto su uzeli npr. rep.hr, eph.hr ipo.ba itd …

roi.hr je slobodna, probaj nešto s time izvesti.

U stvari, imaš pretraživanje na
http://www.dns.hr
pa pronađi nešto slobodno i onda na temelju toga probaj kemijati naziv.

vec kemijam i to a i uzeo sam i latinski rijecnik pa pokusavam skemijati nesto

Ja bi možda išao i na dulju, koja sadrži neki dobar keyword, onaj kome se sviđa sajt će ga ionak staviti u bookmark ili napisat bez problema url makar bio i dulji, a za google možda ipak dosta znači kad je riječ u domeni :))

[offtopic]
a bar si ti stariji član ovdje :)) znaš da ovakva imena temi nisu dozvoljena
[/offtopic]

A cime se tvoja firma bavi ili ce se baviti ?

Imas firmu ili ces tek otvoriti?

Kako se zove / kako ce se zvati ?

emh d.o.o. Europa Media Holding – hr je slobodna ali ja bi i com, net uzeo

a cime se bavi ?

firma za razvoj i održavanje internetskih projekata na podrucju SLO ,RH ,BiH i RS (foruma, portala, drustvenih mreza, blogova itd … )

Ako želiš com i net domenu od tri slova - zaboravi.
Ako ti je najbitnije da domena bude što kraća, uzmi najkraću slobodnu, npr. sxjyd.com pa iz toga iskemijaj naziv tvrtke.

Ili uzeti hr domenu od tri slova, npr emh.hr pa za com domenu uzeti emh-croatia.com ili tako nešto.

imam u glavi vec 4-5 kombinacija sad samo da sve to svedem na jednu … .

vidim da dumaš glavom oko imena firme itd… to što si smislio nije loše nešto kratko po mogućnosti 3 slova lako se pamti , ali s tojim nećeš postići populaciju.Ime firme je jedan od najbitnih faktora razvoja te firme (naravno tu još spada kvalitita rada firme i ostalo).
Da više ne serem.
Moraš naći neko ime o kojem će tračati cili komšiluk nešto ludo,otkačeno o čemu će ljudi pričati,ljudi su glupi oni tračanjem firme daju dobro firmi kako pa svaki put kad nekome protračaju tvoju firmu tebi je to marketini zar ne.

[quote=“kromaser”]vidim da dumaš glavom oko imena firme itd… to što si smislio nije loše nešto kratko po mogućnosti 3 slova lako se pamti , ali s tojim nećeš postići populaciju.Ime firme je jedan od najbitnih faktora razvoja te firme (naravno tu još spada kvalitita rada firme i ostalo).
Da više ne serem.
Moraš naći neko ime o kojem će tračati cili komšiluk nešto ludo,otkačeno o čemu će ljudi pričati,ljudi su glupi oni tračanjem firme daju dobro firmi kako pa svaki put kad nekome protračaju tvoju firmu tebi je to marketini zar ne.[/quote]

[RIGHT]- Brendan Behan[/RIGHT]

Zanimljiva izreka koja opisuje zakljucak tvojeg posta, ali ovo uvelike ovisi o velicini trtke. Malim tvrtkama ova izjava mozda vrijedi, dok za vrlo velike nikako ne.

ne nije mala ako za malu nemislite 73 radnika + ja :slight_smile: i ako cu ubrajati jos i starce … dolazimo do brojke 76

p.s. hvala svima sveo sam se sada na 3 solucije … ali jos cu razmisliti barem 1-2tj. dobro dobro … pa onda uzeti jer nije mala stvar u igri …

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja