MonadPlug.com push/native monetizacija

Najlaksi nacin ti je da instaliras plugin File Manager.Kada instaliras udjes u plugin, desni klik, kreiraj novi folder pod nazivom “js” image
i u njega ubaci fajl ows.js. Onaj code mozes ubaciti u klasicnom editoru u header.php poslije<head>, prije </head>

1 Like

hvala puno , uspeo sam

1 Like

Hvala,

Za sve dodatne informacije slobodno koristite Support na platformi :slight_smile:

LP

Primetio sam da kada jednom zaobidjes i ne prihvatis obavestenja , posle vise ne iskace mislim sledeci put kada se udje na sajt , sta uraditi da korisniku ponovo iskoci prozorcic sa ponudom da prihvati obavestenja? Video sam na ovim vecim sajtovima iskace svaki dan , cak i kad prihvatis oa otpratis

1 Like

Pozdrav,

Ne moguce je traziti ponovo ako je blokirano vec. Ako je pritisnuto X ( close ) onda je moguce opet pitati korisnika na sljedecem ulasku na sajt.

LP

Da li mozete sad da pojasnite fino o cemu se radi sto se tice impresija na Push Notifikacijama, 18. augusta sam ovo isto pitao putem Support ticketa i dobio sam odgovor da imate probleme i da update-ujete server. Danas je 29. i dalje update-ujete ?
Svaki dan gubim impresije, npr, dobijem 30k impresija, ta se cifra zadrzi neko vrijeme pa poslije padne na tipa 22k i tako par puta dnevno skoci pa padne.
Da li imate neke greske tamo ili poteskoce sta vec, ili ste ovo planski stavili da bi postotak CTR-a bio sto veci?

To tako treba :slight_smile: :joy:

Druze preciziraj ko te izjebo iz Srebrenika, nemoj da pricas gluposti. Ako je Srebrenik uzeo pare i neko ti natrljao na nos, nemoj da blatis cijelu sredinu. Ne boj se doci ces i ti na nivo Srebrenika, mozda. Al neces s tim “usijana glava” stavom.

vi nikako da shvatite da niste uzeli pare od googlea već od advertisera … dakle od naših ljudi, digital marketera, ljudi koji su se obrazovali u inostranstvu i radili tamo pa se vratili ovamo da nešto pokušaju u bh. digitalnom svijetu pa puste reklamu proizvoda ili usluge na adwords i vi im onda uzmete pare jer ste natjerali posjetioca da klikne na tu njihovu reklamu … i onda se čudite što su mali rateovi … umislili ste da ste hajduci a ustvari ste isto što i pola države - kriminalci, banke su vam to tolerisale zato što im dajete provizije a i lahko je doći do šefa filijale

a sada provjereno znam masu ljudi u srebreniku koji rade sa popup adsense za 300 e mjesečno … ali da ste prije 5 godina krali advertisere krali ste

2 Likeova

Hvala na elaboraciji, ti si u pravu. Siguran sam da bi odbio sve pare, da si se sjetio raditi u vrijeme kad su se uzimale.

ja ti govorim da sada ljudi ispaštaju u vidu teškog odobravanja naloga i sajtova i muku muče sa niskim rateovima … a to je sve posljedica, da izvine čitateljstvo, jebali ste domaću granu industrije u razvoju

fol je što se niko od vas nije toga SJETIO, sjetio se samo jedan lik (a mislim da je upravo na forumu haha) koji je i našao/napravio scripte a vi ste kokošari uzeli pa po mahalama razglasili i metoda je već za godinu postala oversaturated … tako da nema smisla ta furka u kojoj živite da ste se vi nečega hajdučki i mangupski sjetili, spustite se na zemlju i umjesto da otvarate hubove i digital agencije vi domaće advertisere muzete

a to čega sam se ja sjetio i šta radim, ostavljam za sebe, nije mi loše u životu, težim savršenstvu i svaki dan se zahvalim Bogu, a velika većina vas se jedva snašla nakon banovanih naloga :smiley: čekajte opet da se neko sjeti nekog blackhata pa ko sivonje nagrnite na scriptu -.-

4 Likeova

Druze Ruin, daj mi neki savjet za normalne oglase, koji lice na nesto i da normalno placaju, ako postoji tako nesto. :woozy_face:

adsense
mgid
adnow (isključi +18 oglase)
monadplug
propellerads native

šta još ne znam

1 Like

sce sam te testirala, osim adsense :joy:

1 Like

Pozdrav,

Imali smo veliki apdejt prije 10 dana, a nakon toga neki od publishera su se poceli zaliti na isti problem. Trenutno radimo na tome, i cim bude rijeseno javljamo!

Lp

@korisnik9758789, kakav je mgid ovih sedmica, ne koristim ga u zadnje vrijeme?

loše, nikako :smiley: a mislim da je do moje publike, nije svima ovako loše kao meni sigurno

1 Like

pa mgid nije promijenio oglase ima 100 godina! Ko ce da ih otvara? Sve se isto vrti, isto kao i adnow, bradavice na sve strane, prosirene vene i naduti stomaci, kao da svi rade za farmaceutske kuce :joy::joy: Rijesila sam se glista za 7 dana bla bla bla ahahhahahhaha

2 Likeova

koliko ja primijetim na mom sajtu mijenjaju :smiley:

Ma ne vidis dobro:rofl::joy:

1 Like