MonadPlug.com push/native monetizacija

avaz je davno propo

1 Like

Hehe, nesto tako :slight_smile:

@Aydeen Da li ste vi osobno imali u prošlosti imali web stranice sa Adsenseom u popup-u?

1 Like

Ja hteo na nekoliko sajtova da postavim reklame da vidim kako rade, kad ono nema sanse da se prijavim na vas sajt… ne znam ko izmisli ovo za skype… stavim telefon nece da posalje SMS ni na jedan broj…

1 Like

jest a vala ima i dan danas ako se ne varam hahah

Pozdrav,

To su davna vremena, 2009/2011 dok su jos uvije Chekovi radili :slight_smile:

@Sacir_Satko

Vise ne, ali mnogo nasih FB stranica je pod najmom i koriste sve i svasta, ali to nam nije primarni biznis pa i ne obracamo paznju :slight_smile:

Cisto da pitam jel @Aga jos uvijek radi u monadu?

Da, tu je Aga :slight_smile:

Toliko je dobra mreza da je ni radnik ne koristi :slight_smile:

2 Likeova

hahaha a što volite da provocirate hahaha

Pozdrav,

Svako moze da ima svoje privatne biznise i nacine za zaradu. Dobra stvar je, sto znamo kako izgleda sve i sa druge strane zakona u ovom svijetu, te vrlo lahko zacepimo te rupe :slight_smile:

@Jeronimo034 - > naravno da ne koristi se na sajtovima gdje je Traffic quality low radi svih skriptica koje kvare kvalitet posjete :slight_smile: - > ovo je vrlina, kada ni svojima ne dopustamo da se glupiraju :slight_smile:

Lp

3 Likeova

Evo da budem čoek’ pa prijavim jednog lolu mozda se digne drugim oglašivačima eCPM :stuck_out_tongue:

2 Likeova

gledaj naslova hahahah živo me interesuje koliko ovaj sajt nabere dnevno impresija

edit:

Brezik
75355 Srebrenik

znao sam :smiley:

3 Likeova

@korisnik9758789 Na koji nacin provjeris postanski broj ako nije tajna

Pa ovi moji biseri iz Srebrenika jedva čekaju kako će koga zeznut. :joy:

1 Like

Upravo ovaj ce da se zali kada dobije Ban i pise ovdje po forumu kako mu je traffic kvalitetan a monadplug lopovi :slight_smile:

Pozdrav!

1 Like

ovo je pisalo na fb stranici koja je objavljena na sajtu :smiley:

davno sam ja rekao, srebrenik - silicijska dolina

3 Likeova

Ja se inace “srkletim” kad vidim te popup za ulazak na site, necu ni da citam, idem dalje, ali ima ih na stotine. Sad ste covjeku bussines *ebali :sweat_smile: , treba neko da bude dobra vila pa ih sve linkati, meni bas bude zao ovih sto placaju da se njihove objave reklamiraju, i tako drugi iskoriste i prisiljavaju ljude na klik, pojedose pare od oglasivaca bez da prodaju ista.

1 Like

Blamage :grinning: