MonadPlug.com push/native monetizacija

Na adsenseu nisam nikada dobio ban. Radim preko 4 godine bez ikakvih skripti i nikada nije bilo problema. Ali 30$ da obracunate invalid je mnogo stvarno. To sto 99,99% u Srebreniku vara ne znaci da su svi varalice.

Pozdrav,

Invalid traffic je izracunat programski i to ne ide ‘nasumice’ niti ako neko od AM odluci. Jednostavno, ne posjecenost portala i pozicije nisu sve sto ovisi o vasem kvalitetu saobracaja.

Tako je kako je, naravno ako imate bolje nacine da optimizujete vasu zaradu, mi vam zelimo svu srecu!

LP

1 Like

Ljudi moji ja sam iznenadjen monadom , znacii nemoj te gubiti vremena :slightly_smiling_face:

Pozdrav,

Mozemo li znati detalje? I po mogucnosti Vas username.

Pozitivno ili negativno? :slight_smile:

Saljem ti na p.p …

Pozzz narode, ko su vam ti “native media” sto ih hvalite, ako moze neko da mi proslijedi link. A ove cu da testiram, pa da vidimo. Mislim da ljudi ako su ozbiljni, da nema prevare. Pozzz svima

Pozdrav,

http://nativemedia.rs - >

1 Like

Hvala care, i vas sam uzeo za test.

I kako ti se cine? :slight_smile:

Koliko se ceka na odobrenje? I ja sam prijavio neke svoje sajtove.

Pozdrav,

Ako je sve u skladu sa policy - > https protokol, bude odobren u roku od 24h max.

LP

Iznecu utiske uskoro :slight_smile:

2 Likes

Pozdrav

Evo za sada, nije lose. Ono, nista wow a nije ni sad da je lose. Prolazno

1 Like

Moze jedno objasnjenje ujedbo i savjet, imam adsense racun, prijavio sam se za i monad, radim na prinipu da cod od monada stavljam u svaki post diretno a reklame od adsensa u mi sa strane, dali je to ispavan način zanima me to zbog adsena da ne bih imao problem, i dali vi radite na ovakav način ili i reklamu od monada postavljate preko plugina ili preko vec cega.

Pozdrav,

Ne bitan je nacin na koji stavljate kod na sajt, bitno je da li je po policyu monada i adsensea. Ako ne koristite vizuelne i programske olaksice da korisnik klikne na vasu reklamu a nije to zelio, sve ce da bude okej.

LP

Mozilla i Google planiraju da u Firefoxu i Chromeu sakriju one dosadne zahteve za obaveštenja pregledača kojima mnogi web sajtovi od vas traže da se pretplatite na njihov sadržaj. Umesto toga, oba pregledača će prikazivati mali indikator koji će vam dati do znanja da web sajt nudi obaveštenja i da možete odlučiti da li se želite pretplatiti na njih, piše portal informacija.rs

2 Likes

Poštovanje… ja imam jedan velik sajt sa puno brazilskog traffica (preko 10.000.000 mjesečno) - može li se to monetizirati sa vašim programom i da li imate negdje da piše očekivani CPM prema zemljama? Trenutno imam Adsense i Mgid ali gledam da ubacim još nešto.

1 Like

ako nije tajna otkud ti toliko iz brazila :smiley: koja je to niša

brazilci se lijepe i na moje fejsbuk stranice ali ima njih preko 200 milijuna pa i nije to tako cudno :smiley:

1 Like

Pozdrav,

Da, prijavite se i dobit cete sve upute nakon sto vidimo sajt.

LP

Copyright © 2021 WM Forum - AboutContact