Moneybookers uplata preko banke

Trebam pomoć

Blokiran mi je moneybookers račun iz nekog razloga sve dok ne uplatim bilo kakav iznos novca preko banke.
Problem je što nisam siguran kako ispuniti uplatnicu i gdje to uplatiti.

Kao prvo, kojom uplatnicom to uplatiti, može li se koristiti HUB-1?

Informacije koje imam su:
Account holder: Skrill Ltd.
Bank: Barclays Bank PLC
IBAN: GB78BARC20658282407900
SWIFT: BARCGB22
Account currency: HRK
Reference: blabla < Your user ID - MUST BE PROVIDED

Hvala unaprijed

Bilo bi dobro da posaljes tocno mail koji su ti poslali, i dali si siguran da uplacujes tocno njima taj iznos. Da te nebi neko scamao.

PS2… Ako si siguran da su to bas oni, onda odes u banku i das zeni na salteru tocno ovo kaj si nama dao i to je to onda ce ti ona poslati kak treba, jedino normalno blabla zamjenis s svojim account nameom.

WTF, čekaj, ti si već verifikovao acc? Glupo mi je to, meni nisu nikada tražili.

Cudno cudno, zato sam i pitao jel mozemo dobiti sadrzaj emaila tocno, da vidimo uopce u cemu je kvaka.

[quote=“vfranges”]Bilo bi dobro da posaljes tocno mail koji su ti poslali, i dali si siguran da uplacujes tocno njima taj iznos. Da te nebi neko scamao.

PS2… Ako si siguran da su to bas oni, onda odes u banku i das zeni na salteru tocno ovo kaj si nama dao i to je to onda ce ti ona poslati kak treba, jedino normalno blabla zamjenis s svojim account nameom.[/quote]

Nije mail, nego mi se na računu to pojavilo. Kada god pokušam platiti nešto ili poslati novac drugdje to mi se pojavi.
Screenshot by Lightshot

Evo podatci
Screenshot by Lightshot
Ispod još ima jedan redak s mojim ID.

Ma nije, čekao sam dok mi kartica stigne da potvrdim, danas stigla, a prije dva dana mi se ta blokada pojavila, ne znam zbog čega.

Hrvatska bro :slight_smile: , balkanija, moneybookers je olaksan od hrvata za velike iznose jos u prošlosti pa zato mozda dodatna zastita cim nesto posumljaju. Ništa ti ne preoostaje nego da uplatis neki manji iznos na te podatke, zenska u banci ce ti znati to ispuniti samo joj daj taj listic.

Da li si ranije imao acc kod njih? Ukoliko uneseš isti broj mobitela oni ti ga automatski zaključaju. Bitno je da nije scam, možeš uplatiti 20-40kn.

Isti tvoj slučaj riješen upravo na ovom sajtu (možeš pokušati i ti):

https://getsatisfaction.com/skrill/topics/locked_account-1v16k

[quote=“Milito”]Da li si ranije imao acc kod njih? Ukoliko uneseš isti broj mobitela oni ti ga automatski zaključaju. Bitno je da nije scam, možeš uplatiti 20-40kn.

Isti tvoj slučaj riješen upravo na ovom sajtu (možeš pokušati i ti):

https://getsatisfaction.com/skrill/topics/locked_account-1v16k
[/quote]

Mislim da sam imao prije kod njih račun, ali sigurno prije nekoliko godina još i nisam ga uopće koristio. Vjerojatno je u tome problem jer kada sam unosio broj mobitela svoj pisalo je da se koristi već pa sam uneo drugi. Iznenadilo me to što već imam ovaj account skoro godinu dana i nikada nije problema bilo.
Hvala, probat ću tamo :slight_smile:

Riješeno.
Kontaktirao sam podršku, objasnili mi u čemu je bila stvar i otključali račun. Ako netko bude imao isti problem, kod mene je razlog zaključavanja je bilo to što sam kao broj mobitela pokušao staviti broj koji se koristi na drugom računu, mom drugom računu na koji sam potpuno zaboravio i za koji ne znam lozinku. Čim su primijete takav pokušaj odmah sve zaključavaju.
Hvala svima na pomoći.

slobodno se ubacim i pitam sitnicu, pa kaj moneybookers izdaje svoj mastercard kartice i za hrvate?