Moralna dilema

Imam jednu moralnu dilemu da li prijaviti čovjeka koji me nagovara da klikam po gugl oglasima na njegovom sajtu i pri tome on nije ljubezan prema meni. Samo da se zna imam neoborive dokaze. Ne bih da imenujem ko je taj čovjek. Kako sam ovijeh dana hrišćanski raspoložen možda i oprostim. Šta bi vi činili?

ajme majko draga…evo ga opet…iako mislim da to nije napravio, čak i da je ja ga nebi prijavio…jer 1. to je totalno debilno, 2. sjeti se da i ti imaš adsense na sajtu pa bi ti taj mogao vratit tako što bi ti poklikao par tisuća klikova u po ure :wink:

prema tome ja ga nebi prijavio čak i da imam dokaze :wink:

Ok neću, hihi. Zajebavam se čovječe božji. A meni ako neko sjebe adsens izgubiću cijelih 20 centi koje sam zaradio u po godine i da pročito sam da gugl ne banuje kad neko ko manijak klika već samo ne računa te klikove, pošto bi tako svako svakog mogao sjebat.

prijavi … :wink:

Neću sad zainat

[quote=“Ognjenpet”]hrišćanski[/quote]Šta ovo znači?

[quote=“Gigolo”]Šta ovo znači?[/quote]Ognjene izvini za pitanje, saznao sam da tako srbijanci zovu kršćanstvo. Stvarno nisam znao jer s vjerom nemam nikakvih kontakta osim šta me Caritas hrani. Još jednom sorry, nisam mislio ništa loše.

:D:D:D:D

[quote=“cronuts”]:D:D:D:D[/quote]A prijatelju da si ti mene poznava prije rata i vidija kako bahato živin ovo o Caritasu bi ti bilo nevjerojatno. Stvarno je tako, Caritas me hrani i ne varam ih. Znaju da ne idem u crkvu, a svejedno hrana svaki dan stiže. A da nema HDZ-a nebi mene ni tribali drugi hraniti.

Gigolo,

getta job !

Nisam ja mislio ništa loše, znam da nekim ljudima u hr nije situacija bajna , da si ljudi nisu sami krivi i da vam vjerojatno puno znači ta pomoč ali smješna mi je rečenica bila.

[quote=“digits”]Gigolo,

getta job ![/quote]Digits prijatelju, potirali su me s posla '93 jer sam tada glasova za HSLS a ne za jednu zločinačku organizaciju. A ako posjetiš moju stranicu, pročitati ćeš da nemam nikakve preostale radne sposobnosti. A glede glasovanja, više neću dati glas nikome jer su to sve sluge kapitala. Ili bolje rečeno, ako se na izborima pojavi neko POŠTEN ko kaže: zemlja seljacima, tvornice radnicima, dati ću mu glas!!

[quote=“cronuts”]Nisam ja mislio ništa loše, znam da nekim ljudima u hr nije situacija bajna , da si ljudi nisu sami krivi i da vam vjerojatno puno znači ta pomoč ali smješna mi je rečenica bila.[/quote]No problem!

Ladno mi je neko klikno 217 puta na adsens. Pa ko izgubi toliko vremena? Učlani se čovječe na bux.to. Nije gugl glup ko ti, neću dobit ban. Što me lijepo ne zamoli da ugasim adsens ionako sam imo 2 klika u po godine. Pozdrav za dokone ljude.

[quote=“Ognjenpet”] ionako sam imo 2 klika u po godine.[/quote]:slight_smile: onda imamo sličnu zaradu!

A mogo je ovi međed koji je kliko , kad je već voljan da klika da raspodijeli na ljude sa foruma pa da bude društveno koristan. Izgleda da sam nekoga mnogo naljutio, ■■■■■ mu miša. Gugl mi računo i od tih 200tinjak klikova sam zaradio 4 centa. Aha. Biće para.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja