Moredigital.com, vrijedi li odgovoriti?

Da li je imao netko sa njima ikakvog iskustva. Vrijedi li pokušati? Scam?

[quote=""]predmet Enquiry regarding xxxxxx.com

Hi xxxxxxxx.com,

I work for More Digital; a UK based Digital Marketing Consultancy.

We represent clients interested in social media marketing on smaller sites with little or no existing advertising and we’re currently looking for advertising partners.

We pay a fixed upfront annual fee which we will agree on with you. Once the ad is in place, payment is made within approximately 48 hours.

Would you be interested in placing a small text-based ad on xxxxxxx.com?

Kind regards,
Andy Hayes
moredigital.com
[/quote]

mislim da nije scam, eventualno spam :slight_smile:

Nije scam ni spam, placaju max $150 godisnje, traze 2 linka iz kratkog teksta koji bi sami napisali.

…bar je tako bilo u mom slucaju na više sajtova.

Jesu li linkovi nofollow? kako placaju?

Nisu nofollow, nebi im imao smisla posao da jesu :slight_smile:

Paypal, cekovi, MB…

mene su kontaktirali, ali se kasnije odustali, ne znam iz kojeg razloga.

Na žalost nisam došao do faze realizacije jer su mi već prije postali neozbiljni.
Uglavnom, imaš thread

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=29383

Neznam za vas al ja sam se bez problema sa njima dogovorio i uplatili su mi 120$ na moneybookers i povuko sam na svoj devizni racun.

Bas razmisljam da ih opet kontaktiram jer sam dodao još sadržaja na svoje stranice :slight_smile:

Uglavnom 120$ većina nas ne može zaraditi u nekoj od Hr agencija u pola godine, tako da je bar za mene ovo super deal.

moje iskusto s njima je bilo isto kao sto je i ivan @pz rekao

sve proslo bez ikakvih roblema i da me opet kontaktiraju nebi odbio

Izgleda da sam ih otkantao ni krive ni dužne. :kmech:

Evo, mislim da ću za 150 $ staviti jedan link na jednu html satranicu za koju sam i zaboravio da postoji.
Koji može biti rizik?

• radi se o Casinu. Ako maknem adsense sa te stranice mislim da ne bih trebao imati problema sa guglom.
  • jedini realan problem je taj što Google zna kazniti prodavanje linkova. Mislim da na broj od par 000 indeksiranih stranica jedna stranica sa jednim linkon ne bi smjela imati nekakvu važnost.
    Ili se varam?

Da sam sebi odgovorim.
Za jedan običan link na jednoj jedinoj HR stranici platili 150$. Ak netko ima još dilemu, ne bi ih trebao otkantati kao Trnac.
Pokušati ću još koju stranicu progurati.

http://slike.hr/slike/spam_e41a8.jpg.html
:smiley:

[quote=“sime_zd”]
http://slike.hr/slike/spam_e41a8.jpg.html
:D[/quote]
Ne kužim

Nije mi žao. Napikirali su sajt koji (jedini) donosi neku lovicu i ako mi Google odkanta taj sajt onda imam veći gubitak od ponuđene love. BTW, taj EN link bi mi na HR sajtu stršao kao svjetionik. :slight_smile:

OK.
Samo da napomenem da se radi o jednom jedinom linku na jednoj jedinoj podstranici koji je uklopljen u sadržaj. Smeta koliko i tipfeler, manje od Adsense reklama.
Ta stranica na koju vodi link nema nikakav protuzakonit, protumoralan… sadržaj niti sadržaj koji je u suprotnosti sa gugl pravilima. Ako još za svaki slucaj uklonim Adsense, ne vjerujem da postoji rizik.
Što se mene tiće probati ću sa još 10 domena.

Da li ima još koja firma sa kojom bi se dao sklopiti ovakav posao?

Citao sam dosta negativnih stranicia o MoreDigital. Mene su kontaktirali neki dan i nude 180$ za link o zdravlju.

Ja nisam znao da im ne bi trebao probati link BEZ nofollow, pa sam to naknadno rekao… nisu previse komentirali nego samo odmah uplatili lovu i - svatko na svoju stranu.

Pozdrav

Ne znam kako google kaznjava i koga, prije bi trebao kazniti kupca a ne prodavaca ali mozda je njihov TOS takav da sve kaznjava.

Pozdrav!

I ja sam dobio isti mejl juce i sad nzm sta da radim. Trazio sam vise informacije i sad cekam da mi odgovore. Sta ste vi odlucili.

Nude mi 180$ za linkovanje sajta i kratak post o tom proizvodu (ili sta je vec) za godinu dana.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja