Moreplyerz.com je slobodna domena?

moreplyerz.com je slobodna domena…wtf? :slight_smile:

typo :slight_smile:
domena je moreplayerz.com i još uvijek je aktivna iako sam je prodao za više od 10 manju lovu nego što sam dao za nju :krele:

Ah, ok…a ja kucam, refresham, gledam whois i ništa mi jasno nije. :slight_smile:

A to je neka spešl domena?

Ma ne. Samo sam je spomenuo u threadu o sigurnoj kupnji sajtova. Prije par godina dao sam dva soma dolara za taj sajt.

Za dva soma dolara si mogao dobiti i privatnu poduku španjolskog. :zub:

To je sića. Negdje u to vrijeme sam pregovarao da uzmem jedan za 20k dolara. No malo me bilo trta pa dok sam se ja premišljao u letio je netko drugi i sad mi je drago bog toga jer se radilo o myspace related sajtu. :zub:

Ako će mi zatrebat love, pravac Kutina. :slight_smile:

Veći dio love je bliže tebi,na ZSE i to sam ulazio i kad je crobex bio iznad 4k a sad je 2k pa sad ti vidi :zub:

Moraš se držati onoga što znaš, recimo… webova? :slight_smile:

IMHO, to je tada bilo dosta love za domenu, golu domenu barem. Neznam detalje pa nagađam ovdje isključivo prema samom imenu. Pogotovo ako uzmeš u obzir da je dolar znao biti i jači. Inače, nije to ništa…ti si je barem prodao- ja sam znao i ostati bez domene generirajući čisti gubitak. :frowning:

Još je bolja priča koja mi se do sada ponovila više od jednom - prodam za par stotina a domena ode nakon toga na aukciju i novi vlasnik povuče 10x više. I da mi utrlja sol dublje u ranu ovaj novi ponovi to isto. :slight_smile:

Ostaje mi jedino utjeha da sam ionako bio zadovoljan i svojom ostvarenom sićom.

BTW, drugi tjedan ću postati jedan sličan oglas ovdje na forum pa neka si netko zaradi ako je sposoban. :wink: Meni se nišan okreće pomalo na drugu stranu od weba što je vjerojatno loša odluka…naime, najbolje domene sam uzimao kad je bila kriza i ljudi su odustajali od weba.

Hehe, da čujemo - ima li nas još koji smo kupili za 100 a prodali za 10? :smiley:

Web? A kae to? nemam blage o tome! :zub:

@ NeuroPlin - moreplayerz.com je bio (i još uvijek je samo s daleko manjim prometom!) arcade banner exchange i to jedan od većih uvrijeme kad je yahoo pokrenuo svoju mrežu sličnu adsenseu i plaćao je daleko više od googla pa su ljudi masovno to držali na arkadnim sajtovima a ženska je na moreplayerzu prodala kredita za kojih 8k$ u par mjeseci. Raja je masovno kupovala arcade traffic jer se masno moglo zaraditi na toj yahoo mreži. Mislim da se zvala YPN.
I onda je yahoo zabranio sve arkadne sajtove u svojoj mreži. :zub:

Ja sam moreplayerz otplatio za kojih 4 mjeseca jer je stvarno imao masu traffica kad sam ga kupio. Ženska ga je u biti dala super jeftino s obzirom kako se formiraju cijene sajtova a ja sam imao tu sreću da sam oglas uočio ujutro čim ga je ženska objavila (i dok su ameri spavali) i odmah sam se odlučio na kupnju.
Još isto večer sam dobio 3 ponude od 2.5k$ :slight_smile:

NeuroPlin, ti si do sada spavao negdje? :zub:

Regan 2006, postova 1???

Što se domena tiče, puštam da istekne cca 30 domena. Neke od njih sam vukao godinu-dvije, neke čak i 3. Čisti gubitak. Zato sada malo opreznije posežem za plastikom.

[quote=“iggysick”]
@ NeuroPlin - moreplayerz.com je bio (i još uvijek je samo s daleko manjim prometom!) arcade banner exchange i to jedan od većih uvrijeme kad je yahoo pokrenuo svoju mrežu sličnu adsenseu i plaćao je daleko više od googla pa su ljudi masovno to držali na arkadnim sajtovima a ženska je na moreplayerzu prodala kredita za kojih 8k$ u par mjeseci. Raja je masovno kupovala arcade traffic jer se masno moglo zaraditi na toj yahoo mreži. Mislim da se zvala YPN.
I onda je yahoo zabranio sve arkadne sajtove u svojoj mreži. :zub:[/quote]

Da, pa tako nešto sam očekivao da je bilo u pitanju. To stavlja priču u smislen okvir. Ako bi cjepidlačili skoro da i nisi kupovao domenu već nešto drugo. :slight_smile:

[quote=“trnac”]NeuroPlin, ti si do sada spavao negdje? :zub:

Regan 2006, postova 1???
[/quote]

Ma, duga priča - nisam imao vremena za domaće sajtove do sada, hehe…a da se stvari mijenjaju sa vremenom dokaz je i ovo pitanje:

Gdje mi je pamet bila da odaberem ovako blesav nick??? :smiley:

Moam ići na teren, kad se vratim mogu ti točno reći zašto ih puštaš. :wink:

[quote=“NeuroPlin”]Ma, duga priča - nisam imao vremena za domaće sajtove do sada, hehe…a da se stvari mijenjaju sa vremenom dokaz je i ovo pitanje:

Gdje mi je pamet bila da odaberem ovako blesav nick??? :D[/quote]

Nick nije problem, može se promjeniti. Ne mogu ja ali može administratorica.

@trnac; koje domene pustas? Ak hoces nesto ne pustit vec mozda utrapit za neku sicu javi se na PM ili nesto.

Imaš PM.
Domene nisu atraktivne.
Dvije za koje sam očekivao neku pinku se nisu prodale pa ostale nisam ni nudio na prodaju.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja