Možda jednostavno za vas :)

Pozdrav imam jedno pitanje. Naime trenutno radim jednu fb aplikaciju i potrebno mi je kako da izvučem korisnikovu sliku i nalepim je na fotku.
Naime ja dobijem url od slike i mogu da ga prikažem preko echo, ali evo glavnog problema.
Preko ovog izvlačim korisnikovu sliku<span class="syntaxdefault">$img&nbsp;</span><span class="syntaxkeyword">=&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">file_get_contents</span><span class="syntaxkeyword">(</span><span class="syntaxstring">'http://graph.facebook.com/".$user[id]."/picture?type=large'</span><span class="syntaxkeyword">);<br /></span><span class="syntaxdefault">$file&nbsp;</span><span class="syntaxkeyword">=&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">dirname</span><span class="syntaxkeyword">(</span><span class="syntaxdefault">__file__</span><span class="syntaxkeyword">).</span><span class="syntaxstring">'files/av-'</span><span class="syntaxkeyword">.&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">$user</span><span class="syntaxkeyword">[</span><span class="syntaxdefault">id</span><span class="syntaxkeyword">]&nbsp;.</span><span class="syntaxstring">'.jpg'</span><span class="syntaxkeyword">;<br /></span><span class="syntaxdefault">file_put_contents</span><span class="syntaxkeyword">(</span><span class="syntaxdefault">$file</span><span class="syntaxkeyword">,&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">$img</span><span class="syntaxkeyword">);&nbsp;</span><span class="syntaxdefault"></span>
Meni je potrebno ovde da mi stavi link do korisnikove slike :slight_smile:

ako se ne varam face ti ima vlastiti engine za kompresiju slika pa možda neće raditi sa metodama koje su standarde.
trebao bi prvo provjeriti jel uopće to moguće.

Ma kad on povuće sliku on može s njom raditi što hoće,ali jemora ponovno i uploadovati na fb profil. To je jedna stvar, druga stvar je to što on treba puno više koda od $slika = imagecreatefrompng(‘putanja do slike’), treća stvar, ne znam kako stoje stvari sa copyrightom, jer instagram npr. polaže sva prava na slike koje su uploadovali korisnici, a s obzirom da je instagram kupljen od FBa moguće je da je i s njima tako, pa bi to prvo trebalo provjeriti. A evo jedan link kako zaljepiti tekst na sliku: PHP: Adding watermarks to images using alpha channels - Manual

Mislim toliko teško pogledati na PHPovu stranicu?

@Creatifcode >> Našao sam ja to na PHP-u i nalepim ja sliku. Meni je samo potrebno kako da definišem putanju do slike(profilne slike korisnika) i da tu nalepi zavisno od korisnika, meni skine korisnikovu sliku, ali mi je potrebno da tu sliku nalepi na ovu, jer se za svakog korisnika menja .