Moze li neko pogledati moj blog i reci mi probleme

Moze li neko pogledati moj blog i reci mi probleme pa ne mogu dobiti odobrenje od Google Ad Sensa.
Evo blog:
http://slatkeideje5.blogspot.ba/

Zato sto si kopirao sav sadrzaj sa druge stranice.

Koliko otprilike treba da bih poslao prijavu jer evo proslo je 10 dana a nmg poslati prijavu

Ekipa je besramna, ajd da je jedan ili dva ali ovo, lol -.-

Prekini kopirat tudje i prihvatit ce te, tako je jednostavno.

Nije to kopiranje, to je kuvanje.

1 Like

Vjerovatno zato jer ti je stranica nova i najstariji clanak je od pred par dana. I moguce da su prekratki clanci pa zato.

6mjeseci mora blog biti star

E sad da baš mora šest mjeseci … :slight_smile:

Pokušaj pa ces vidjeti :smiley:

Ja sam 2014. aplicirao sa blogspotom starim 3 dana na kojem je bilo samo 10ak slika sa kratkim opisom, prihvatili su me za par dana.

2014te dobro si naveo tu BITNU INFO :slight_smile:
Od početka 2015-te je problem dobiti adsense :smiley:
Od polovine 2016te su uveli da blog mora biti stariji od 6 mj…

To je bilo nekada. I ja sam aplicirao sa nekoliko stranica što za sebe, što za prodaju sa stranicama starima svega mjesec dana i sve su odobrili, međutim unazad godinu dana to više ne ide lako. U ovome što piše @Zdenga ima istine samo nezz od kuda mu info da se radi o minimalno šest mjeseci.

Prošli mj ja msm da sam pokusao aplicirati sa blogom i ispisalo mi je da mora biti stariji od 6mj… Sad ne znam provjerite pokušajte :smiley:

Ja msm da samo na odredjenim mjestima mora biti star 6 mjeseci kao tamo Indija,Kina,Japan i te zemlje

I Balkanske zemlje su medju tim zemljama…

Ja bi ovakima uveo i 2g, nije ni cudo u koji kos nas svrstavaju.
Samo da je pokrast prevarit izvuc pare…

Nema tu koliko dana treba… Veliki broj korisnika aplicira za AdSense, ono sto traze jeste da ti je sadrzaj koji imas na sajtu jedinstven i da nije copy paste. Ceka se i do mesec dva… zavisi kad stignes na red. A vidim i da ti blog vise ne postoji :()

1 Like