Može mi netko poslati TorrentHR Invite?

Kako meni nisu uzeli ? poklonio na bug.hr prije par dana nekome. Nije bilo dugo vremena pozivnica pa su pustili opet neko vrijeme i vjerovatno da su sad ponovo ukinuli.

Jel moze netko pisat po forumu? Meni baca permission denied, pa ajd ako netko zna u cemu je problem.

Trebas imati rank usera ako se ne varam

Imam jednu thr pozivnicu viška…Javite se u inbox i potrebno je:

1. da ste član ovdje više od 6 mjeseci
  2. da imate nekih prijašnjih iskustva sa privatnim torrent trackerima

bil mi mozda mogo dat kod ako ga jo uvijek imas

Trenutno nemam pozivnicu

Pozivnice su dosta “skupe” potrebno je 100.000,0 karme za jednu pozivnicu, ja sam dosada odseedao 327,66 GB i skupio samo 26.309,6 karme…

Ali cim skupim dovoljno karme saljem nekome pozivnicu…

Sta ima tolko dobro na torrent.hr da je zakljucan jbt led, sta downloada se zlato ili srebro ? Ja koristim ovaj http://www.partis.si/ jako dugo i ima sve sto trebate ne treba nikakvi invite.

Ne znam zasto djelite pozivnice okolo bezveze … 90% korisnika nece seedati a onda ce kickati i vas i onog kome ste dali pozivnicu …

Dal bi mi bio voljan netko dati invitation kod?

Pozdrav! Ja bi zamolio nekoga ako ima invite kod za registraciju na Torrent.hr? Puno hvala unaprijed…

Samo osvjezavam pitanje …ako ima koji invite for me? please…

not any chance for this :slight_smile:

Registriro si se na forum imas 4 posta od koja su tri ova gore navedena.
Za pozivnicu treba odsedati preko 1TB i ne kuzim zasto bi ti neko dao pozivnicu na ovom forumu a niko te ni nezna registriro si se samo radi nje…

Jel ima netko možda pozivnicu?

Imam iskustva sa privatnim trackerima…velike hard diskove, komp praktički ne gasim…pa nema brige oko seed-a… Unaprijed se zahvaljujem donatoru…a eto mogu platiti i pivo ako je zg u pitanju…ili npr dati popust za doček nove godine, budući da jedan organiziram… hvala ako se tko javi…

Mozda ispada glupo da sam se tek registrirao i pitam za pozivnicu.

Ali ja sam bio clan THR-a i dao sam drugima barem 5 pozivnica.
Stvar je u tome da sam imao problem sa spojivoscu torrent clienta i thr-a i da sam sasvim slucajno skupio 10 HNR bodova i blokiran mi je account te izbrisan. a jako dugo sam bio clan…

Eto ako netko ima i ako me razumijete. Inace nisu te pozivnice nekakav sveti gral i ja sam ih dijelio :joy:

E da dok sam bio clan THR-a znao sam dobiti i nagradne pozivnice, međutim nakon nekog vrimena su propale…
a sad ih ja trazim :cry:

Ja bi stravno poslo nekome ali jos je dug put do pozivnice…
Trebutno imam “Upload: 404,16 GB [Dnevno: 1,42 GB] | Karma: 36.179,4”

A jedna pozivnica je 100.000,0 karme tako da…

Pozdrav svima, ako ima netko extra pozivnicu bio bih zahvalan ako bi mi posalo.

Ja ima slobodnu jednu, ako je neko zainteresovan, na inbox javite se s emailom. Jedini uslov je, da SEED drze sa seedbox!