Može mi netko poslati TorrentHR Invite?

Bio bih vrlo zahvalan

Može i meni

također ako ima netko, thx

i ja bih volio, ako neko ima, zahvaljujem se unaored.

Ja ima slobodnu jednu, ako je neko zainteresovan, na inbox javite se s emailom. Jedini uslov je, da SEED drze sa seedbox!

Neda mi da saljem u inbox

Tesko cete naci. Ja sma isto nehotice skupio 8 HNRa, bezveze sam obriso krive torente. I sad skupljam vec ima skoro godinu dana da obrisem ejdan HNR

Bio bih jako zahvalan kada bih mi neko poslao invite za THR ako ima.

Hej ekipa, još uvijek tražim TorrentHR pozivnicu ako netko ima za udijelit na PM

NUDIM:

• berem kukuruz
  • plijevim salatu
  • okopavam češnjak
  • razbacujem đubre po njivi

skini ponovo iste torrente i ostavi ih da se odseedaju, ne mora ratio biti nego ostavi par tjedana na seedu i maknut će se, nez kolko se točno h mora ostaviti na seedu hnr torrent da bi se maknulo. tak će ti bit lakše nego da ih sa karmom mičeš

Bok ekipa,
Molim pozivnicu za TorrentHR

Hvala

imaš 2 posta, nisi dao nikakav ss sa nekog drugog trackera, kak da znam da nećeš skupit hnrove i ban?

Da li bi mi mozda neko mogao poslati tu pozivnicu za TorrentHR? Obećavam da ću sve raditi u skladu sa pravilima. Lp, hvala.

Može i meni, platim pivu

OVO SLJAKA, thanks

Drzi to 10 dana na seedu i maknut ce se HNR bodovi

EDIT: tek sad vidim da su ti to vec rekli, Sorry

imam jednu pozivnicu, dam ju nekom ko mi na pm pošalje zašto baš njemu da ju pošaljem i ss brzine neta, ili neki dokaz sa nekog drugog trackera (ratio i količinu uploada)…

Ako moze meni pozivnica za torrenthr…
Unaprijed zahvaljujem…
Zivili…

registrirao se samo da tražiš pozivnicu? Niko ti ju tak neće dat, a i napisal sam post iznad kaj tražim u zamjenu za pozivnicu

Zamolio bih jednu pozivnicu za torrenthr ako može…imam 80 mbit optiku tako da mi nije problem seedat

Hvala