Može mi netko poslati TorrentHR Invite?

Još uvijek strpljivo čekam :slight_smile:

Moze netko poslati pozivnicu?!

Sta je prednost torrenthr-a u odnosu na recimo rarbg ili piratebay?

Prvo i najbitnije, privatni je. Imas hrpu domacih sadrzaja, ljudi snimaju emisije na zahtjev, utakmice, dokumentarce i sl.

najbolji torrent ikad :smiley:

Da li neko ima invite? Hvala.

Ja imam pozivnicu, ali je samo dajem pod tim uvjetima, da imaju seedbox i da ne samo radi 2 torretna, a takvi je bilo!

Ukoliko neko ima invite neka posalje na pm. :slight_smile:

Prije će ovi dobiti isplatu od AdSensea nego što ćeš invite dobiti :wink:

neznam nisam gledao dal ako osobi kojoj daš invite a ne seeda blokaju acc zajedno s tvojim

Ako može netko udijeliti pozivnicu bila bih zahvalna.
Pliz <3

I meni treba, ako neko ima da bih udilio nek se javi :smiley: Hvala

I ja bi molio pozivnicu. Ozbiljan sam lik, imam resursa za odrađivanje svege potrebitog:seedanje, uploadanje, brzu vezu, 2 velika diska u kompu koji radi skoro non stop, pivo, odrasla sam i odgovorna osoba i znam što znači nekome dati pozivnicu i da onoga tko daje mogu zahebati ako se ne držim pravila…Pozivam na pivo onoga tko je toliko dobra osoba da mi da pozivnicu, da se uvjeri u sve navedeno. I masku ja osiguravam, jučer kupio 6 pakc žuja+6 masaka, tzv. “benzinska pumpa pack” :))))))))))
Hvalaaaaaaaaa unaprijed :slight_smile:

a vjerovatno si i pripadnik organa gonjenja, čim tako fino mamiš ljude na zločin :smiley:

btw. jako je riskantno sa svog računara i sa svoje mreže snimati i postavljati fajlove na torrent trackere, valjda se rdpovi koriste, offshore linux serveri za encoding, shinjiru, m247 provajderi i vpnovi sa britanskih djevičanstvih ostrva … i to u više layera :smiley:

skup je to hobi, bolje snimaj za youtube ili pravi seo sajt

Pripadnici spomenutih organa ne časte ljude pivom :wink:

nego šta, još i kolače nude

Ako netko može poslati invite bio bih mu zahvalan do neba.

Može može, jedva čekamo potrošiti 500k karme za nekog tko se registrirao samo da žica pozivnicu… :rofl:

pri tome treba uzeti u obzir veliku vjerovatnoću da dotični ima skrivene namjere :rofl: :rofl: :rofl:

po mogucnosti neko normalan a ne @blackeagle i @korisnik9758789